Tatilinizi daha verimli kılacak 3 öneri

Yağmur Avvurur

Yağmur Avvurur

Founder @ceotudent

Tatil planlarını hayata geçirdiğimiz şu günlerde tatilinizi nasıl en verimli ve en keyifli hale getirebileceğinizi düşünüyor olabilirsiniz. Bavul hazırlama telaşesi, sıcak havada tatil yerine yapacağınız yolculuk, maddi planlamalar gibi konular kafanızı fazlasıyla meşgul ediyorken sizler için hazırladığımız birkaç öneri tatilinizi daha eğlenceli hale getirebilir.

1) Gereksiz eşyalardan kurtulun.
Tatile gittiğinizi ve bunu günlük yaşantınıza kısa bir süreliğine de olsa ara vermek için yaptığınızı unutmayın. Bu yüzden yanınıza temel ihtiyaçlarınızı karşılayacak olanlar dışında eşya almayın. Daha fazla eşya daha fazla sorumluluk demektir. Ve daha fazla sorumluluk daha huzursuz bir tatil geçirmenize sebep olur.
tatil1

2) Spontan bir tatil geçirin.
Günlük yaşamınızda zaten yeterince programlı yaşıyorsunuz. Bırakın neler yapacağınıza yaşananlar ve kendiliğinden gelişenler karar versin. Bu tatil maceranızı öyküleştiren siz olmayın. Çünkü bu da bir sorumluluktur!
tatil2

3) Tutkularınızı da yanınızda götürün.
Sizi siz yapan, tutkularınızı iç dünyanızda temsil eden ne varsa yanınıza almayı unutmayın. Bu bir defter, bir futbol topu ya da bir kitap olabilir. Düşüncelerinizin berraklaştığı, kafanızın rahatladığı tatil günlerinde tutkularınızı yaşamak çok daha keyif verici olacaktır.
tatil3
başbaş banner 16
başbaş banner 15

Kategoriler: Seyahat, Yaşam

Yorumlar (0) Yorum Yap

/