Soğuk Havalarda İçinizi Isıtacak 5 Dizi Önerisi

Soğukların kendini fazlasıyla hissettirdiği bu günlerde bilirsiniz ki en güzeli evde vakit geçirmektir. Sizler için bu soğuk kış günlerini bir kaç dizi önerisi ile hem eğlendirecek hemde içinizi ısıtacak 5 dizi önerisi.

1) Dark (2017)

IMDb: 8,6
Küçük bir kasabada çocuk kaybolur ve peşinden aramaya çıkarlar. Bu aramalar sonucunda bazı sırlar ortaya çıkacaktır. Bilim kurgu ve gerilim türünde bir dizidir. Lisanı almancadır ve bu diziye inanılmaz bir hava katmış..

2) Punisher

IMDb: 8,6
Aksiyon filmlerini sevenlerin hızlıca bitireceği bir dizidir. Ailesinin Öldürülmesinden sonra intikam peşine düşer ve geçmişine dair karanlık bir komplo ile yüzleşecektir.  Sonrasında sadece kendi ailesini değil, çok daha fazla insanı etkileyen adaletsizliklerin peşine düşer.

3) Taboo

IMDb:  8,5
Ana karakter James Delaney, Annesinin mensup olduğu bir Afrika kabilesinde geçirdiği on yıllık sürenin ardından, babasının ölümü ile  birlikte memleketi İngiltere’ye geri döner. Bundan sonra İngiltere’de işler karışmaya başlayacaktır. Ve hain planların üstesinden bir bir gelecektir.

4) Norsemen 

IMDb: 7,8
Bir oturuşta ilk sezonunu bitirebileceğiniz komedi dizisidir, İskandinav’ların kendi tarihleriyle dalga geçmesini içeren dizi, özellikle daha önce Vikings izlemiş olanların, orda gördüğü sahnelerin komedileştirilmiş haline çok güleceklerine eminim. Dizi Norveç yapımı olmasına karşın oyuncular ağır iskandinav aksanıyla ingilizce konuşuyorlar buda takip etmesini kolaylaştırıyor.

5) American Gods

IMDb: 8,1
Neil Gaiman’ın aynı isimli romanından uyarlanan ‘American Gods’ fantezi, drama dizilerinden biridir. Dizinin ana karakteri Shadow Moon, hapishanede üç yıllık cezasını çektikten sonra bindiği uçakta yanına bir adam oturur. Kendisini Bay Wednesday olarak tanıtan adam ilerleyen sahnelerde Shadow’un hayatını değiştirecektir. Fantastik dizileri sevenlerin vazgeçilmezlerinden 
Kategoriler: Kültür

Yorumlar (0) Yorum Yap

/