Snapchat Tasarımını Yeniliyor

Alperhan Bay

Alperhan Bay

Editör @CEOtudent

14 Ocak 2017

Snapchat büyük bir tasarım değişikliğine gidiliyor. Yeni tasarımla ile genel bir arama çubuğu olacak olan uygulamanın yeni sürümünü Android kullanıcıları test edebiliyor. Ne zaman tam olarak yeni tasarıma geçileceği bilinmeyen uygulamadaki yenilikler ise sadece bunlar değil. Snapchat sıklıkla görüştüğünüz kişileri en üste çıkaracak, konu başlıkları ve anahtar kelimlerle ilgili kişileri bulabilmenize yardımcı olacak ve Our Story özelliğini özel gün ve mekanlarla sınırlamayacak.Kullanıcılar kendi oluşturduğu Bitmoji karakterleriyle görünecek ve kendilerinin de oluşturabilecekleri Our Story’lere kolayca hikayelerini gönderebilecekler. Ekledikleri profillerin paylaşımlarını ve hikayelerini takip etmeleri de gittikçe kolaylaşacak.

Son zamanlarda Facebook, Messenger ve Instagram gibi sosyal platformların Snapchat’in sevilen özelliklerini kendine uyarlamasıyla Snapchat’in yapacağı bu değişiklik rakip uygulamaları da yakından ilgilendiriyor.

  

Kariyer Macera Dolu Bir Oyun: İşte Bunlar da Hile Kodları

Yeni bir oyuna başladığımızda öğrenecek çok şeyimiz oluyor. Her oyun keşfettikçe haz aldığımız, engelleri aştıkça heyecanlandığımız, öğrendikçe harika hissetti...

Kariyer Macera Dolu Bir Oyun: İşte Bunlar da Hile Kodları Kariyer Macera Dolu Bir Oyun: İşte Bunlar da Hile Kodları

Yorumlar (0) Yorum Yap