Singapur’dan Alınacaklar Listesine Eklemeniz Gereken 6 Ürün

Glocalzone

Glocalzone

"Nothing is out of reach"

 

Singapur uzak doğunun en merak edilen  ve en popüler seyahat noktalarından biri. Singapur, adımınızı attığınız an başınızı döndürecek de bir alışveriş dünyasına sahip. Hal böyle olunca turist olarak gittiğiniz bu ülkede bir bavulu dolduracak kadar alışveriş yapmanız mümkün. Bu yüzden sizin için Singapur’dan alınacaklar listesine eklemeniz gereken 6 ürün derledik!

 
1- Parfüm

Singapur’da üretilen parfümler kesinlikle Singapur’dan alınacaklar listesine eklemeniz gereken ürünlerden.Kullanan arkadaşlarınızdan ne kadar kaliteli lduklarını duyduğunuza eminiz. Fiyatlarının da Singapur’a gidince bavulunuzu parfümle dolduracak kadar sevimli olduğunu söyleyebiliriz.

2-Singapur Sling Kokteyli

 

 

Raffles otelinde bir barmenin keşfiyle orataya çıkan pembe renkli bu kokteyl artık Singapur’un ulusal içkisi haline gelmiş. Her giden bir kez tadar ve yumuşak tadını çok beğenirler. Bu kokteyl şişelenip satışa da sunulmuş. Singapur’dan alınacaklar listesine kesinlikle eklemeniz gereken bir içecek.

3-Risis

 

Singapur’un en gözde takı ve dekor üreticisi. Gerçek orkideleri altın kaplayarak doğan serüvenleri büyükçe büyümüş. Ürettikleri tüm takı ve dekorlar el yapımı ve benzersiz tasarımlara sahip.Fiyatlarının da çok uçuk olmadığını söyleyebiliriz. Çok ince bir hediye seçeneği olablir bu yüzden Risis takıları Singapur’dan alınacaklar listesine eklemeniz gereken şahane ürünlerden!

4-Tiger Balm

Ağrı kesici ve rahatlatıcı ülaçlar üreten bu markanın adını çoğunuz duymuştur. Ünlü dizilere bile konu olmuş bu kremin hayranları,bağımlıları çoktur. Singapur’da fiyatları da oldukça uygun. Denemek isterseniz bu ürünü de Singapur’dan alınacaklar listesine eklemelisiniz.

5-Kasut Manek

Singapur motifleriyle yapılan el yapımı şık terlikler.  Şu sıralar ünlü markaların moda olmuş terliklerine çok benzetildiği için son yıllarda  satışları artmış. Değişik tasarımlarıyla bu terlşkler kesinlikle Singapur’dan alınacaklar listesinde yerini almalı.

6-Bakkwa

Çin’de eskiden etleri saklamak için baharatlarla kurutup tütsüleyerek kurutulmuş et çeşididir. Bakkwa her ne kadar Çin kültürüne ait olsa da Singapur’da tursitlerin vazgeçilmezi haline gelmiş. Bu lezzetli besin kaynağı da Singapur’dan  alıcaklar listesine eklemeniz gerekenlerden.

Eğer bu ürünleri çok sevdiyseniz ve Singapur’a seyahat etmenize daha çok varsa, hepsini gezginler aracılığıyla GLOCALZONE‘dan sipariş edebilirsiniz.

 

Kategoriler: Seyahat, Yaşam

Yorumlar (0) Yorum Yap

/