Okey Oyna CeneSiz Mobil Okey Oyunu İndir


Okey Oyna Mobil CeneSiz Okey Oyunu indir

CeneSiz.Com 19.11.2003 Tarihinde Kurulup yayına girmiştir.

Sitemiz ilk Etapta Sohbet (IRC) sistemi olarak kullanıp akabinde 2005 Yılında Sesli Sohbet Sistemine Çevrilmiştir.. Okey Oyna

Bir Süre Bu şekilde Devam Eden Sitemiz He rzaman insanların dikkatini çekmeyi başarmış ve üst seviye bir site olmaya çalişmiştir..

CeneSiz.Com 2009 Yılına Kadar Sohbet Ve Mizah Sitesi Olarak Yayın Sürdürdükten Sonra Teknolojinin Gelişimi ie Sohbet Sitelerini Rövanş Kaybetmesi Sonucu, Seviyesini Yine Düşürmeyerek 2009 Yılında Online Kahve Oyunları Hizmeti Vermeye Başlamıştır..

CeneSiz.Com Kesinlikle Maddi Gelir Karşılığı Bir Hizmet Sunmamıştır Ve Kesinlikle Maddi Gelir Karşılığı bir Hizmet Sunmayıda düşünmemektedir..

CeneSiz.Com Sürekli Gelişen Teknolojide Herzaman yerini almak için sizler için sistemlerini Geliştirmekte Olan ve Kesinlikle Teknolojiden Geri kalmayı düşünen bir Site Değildir..

CeneSiz.Com 01/01/2012 Tarihnde Sistemine Bir Yenilik Daha Katarak Hem Arkadaşlık Platformu (ücretsiz) Hemde Online Oyun (ücretsiz) Platformu olarak Yayın Hayatına Devam Etmektedir. okey sitesi

CeneSiz.Com 01.01.2015 Tarihinden itibaren Yine Çıtasını Biraz Daha Yükselterek Sizlere Online Flash Poker Oyunları Sunmaya Başlamıştır. Artık CeneSiz.Com’da Texas Holdem, Omaha Holdem, Kapalı Poker Oyun Sistemlerimizide Ücretsiz Oynayabilirsiniz. CeneSiz.Com Yönetimi Sizlere Herzaman Kaliteli Ve Kesintisiz Hizmet Sunmaktan Mutlu ve Gururlu!

Kategoriler: Başarı

Yorumlar (0) Yorum Yap

/