NishNova Girişimcilik ve İnovasyon Merkezi Girişimcilerini Arıyor!

NishNova Girişimcilik ve İnovasyon Merkezine Başvuru için www.nishnova.com

NishNova Girişimcilik ve İnovasyon Merkezi kapılarını girişimcilere açarken, değişen ve gelişen yeni dünyada hayalleri ve hedefleri doğrultusunda giden gençlere kendi kariyer yolculuklarında destek sağlıyor. NishNova, Maslak’ta Neotech Kampüste yer alırken teknoloji ile iç içe olan kampüste yeni uygulama olan Eğitim 4.0 ile sadece üniversite öğrencilerine değil akademisyen ve mezunlara da yeni fırsatlar sunuyor. Başvurularda yaş, cinsiyet, okul, yaşadığı yer gibi konular kriter olarak değerlendirilmiyor, en önemli kriter hayallerine olan inanç ve azim olurken istikrarlı çalışmaya yatkın bireylere öncelik verilecek.

NishNova’da girişimciler seminer, atölye, eğitim serilerinden faydalanabiliyor. Uygulamalı aktivite ve girişimcilik faaliyetlerine yer verilen atölye çalışmaları dışında eğitim serisinde ise girişimciler kendi işlerini büyütmek ve geliştirmek için alanında uzman kişilerden eğitimler alacaklar. Seminer serisi olarak CEO buluşmaları ve Together serisi devam ediyor, bu seminerlerde girişimciler pek çok sektörden uzmanı ve tecrübelerini dinleyip kendi kariyer yolculuklarına tecrübeyle devam edebiliyorlar. Kuluçka Merkezi olan NishNova mentorlük ve danışmanlık destekleri ile beraber melek yatırımcı ağlarıyla girişimcilerin ihtiyaç ve isteklerine destek oluyor.

NishNova açılışının üzerinden bir yıl geçmeden ikinci proje çağrısını yaptı. İlk çağrıdan sonra 20 girişimciyi bünyesine kattı. Seçilen girişimciler NishNova’da çalışmalarına devam ediyor. Detaylar ve başvuru için www.nishnova.com

https://www.instagram.com/@nish_nova

Kategoriler: Girişimcilik, Pazarlama

Yorumlar (0) Yorum Yap

/