Mobil Cihazlar İçin Yerinde Tamir Hizmeti Sunan Girişim: Ceptetamir.com

Hatice Dirgen

Hatice Dirgen

Editör @ceotudent

Yeni nesil telefon tamiri servisi sunan ve bu hizmeti oldukça farklılaştıran yeni girişimlerden Ceptetamir.com, 2016 başında hizmete başladı.

Aynı zamanda bir İTÜ Çekirdek girişimi olan Ceptetamir.com, İsa Uysal tarafından 18 yıllık bir tecrübe sonucunda 2015 yılında kuruldu. Ocak 2016’da ise tam anlamıyla faaliyetlerine başlayan girişim, bu zamana kadar 1000’in üzerinde hizmet satışı gerçekleştirmiş durumda.

B2B tarafında ise 20’ye yakın kurumsal firma ile anlaşmış durumdalar. Bu firmalar arasında Boyner, Bankalararası Kart Merkezi (BKM), Acıbadem, Markafoni gibi Türkiye’nin önemli markaları bulunuyor.İnternet sitesi iPhone, Samsung, LG markalı akıllı telefon tamiri ihtiyacına en kısa sürede talep oluşturabileceğiniz şekilde tasarlanmış. Yapmanız gereken tamir talep formunu takip edip, cihazın modeli ve arızasına ilişkin bilgileri girmek. Bu şekilde talep formunuzu oluşturduktan sonra yerinde tamir hizmetini 40 TL karşılığında opsiyonel sunan Ceptetamir.com, talep etmeniz durumunda, cihazınızı belirttiğiniz adreste 20-40 dakikada tamir ediyor.

Ceptetamir.com, CEOtudent takipçilerine bir de indirim hediye ediyor. 🙂

Tamir talep formundaki “Kupon kodu” kısmına “ceot2016” yazan takipçilerimiz indirim kazanmış oluyor. 🙂

facebook-paylas2 new-twitter-paylas2

Kategoriler: Girişimcilik

Yorumlar (0) Yorum Yap

/