Köpeğiyle Dünyayı Gezmek İçin Arabasını Karavana Dönüştüren Kadın 

Glocalzone

Glocalzone

"Nothing is out of reach"

Uzun zamandır Dünyayı gezme hayali kuran Marina Piro, bu hayalini gerçekleştirmek için işinden istifa etti. Sonrasında ufak tefek adımlar atmaya başlamışken, Marina’nın karşısına masum, şirin ve tüylü bir problem çıktı. Odie! 
Zamanla en yakın arkadaşı haline gelen Odie’yi Dünyayı dolaşırken arkasında bırakmak istemeyen Marina, köpekle dolaşmanın oldukça zor olacağını düşündüğünden dolayı en yakın arkadaşıyla birlikte her yeri keşfedebileceği bambaşka bir yol buldu.
Kendine 2001 model bir Kangoo aldı ve arabayı yeni yol arkadaşına dönüştürmeye karar verdi!  
Marina, arabasının bir karavana dönüşmesinin toplam maliyetinin yaklaşık £ 500 olduğunu söylüyor. Oysa yepyeni bir karavan satın alması halinde 5.000 £’dan daha fazlasını ödemesi gerekiyordu.
Öncelikle, arabasındaki her şeyi söktü.
Sonra küçük pencereler, rahat bir yatak ve hatta küçük bir mutfak yerleştirdi ve hepsini tek başına yaptı! Artık yeni yol arkadaşı hazırdı! 
Şimdilerde Marina ve Odie, Pam ismini verdikleri karavanlarıyla yeni yerleri keşfetmeye devam ediyorlar ve Marina bu yolda her şeyi tek başına yapabildiği için çok mutlu. Marina, diğer kadınlara tıpkı onun yaptığı gibi hayallerini kendilerinin inşa etmelerinde yardımcı olmak istiyor. Bu yüzden, tüm kadınlar için bir karavanı eve dönüştürecek her adımı gösteren bir rehber hazırlıyor.
Marina, Odie ve Pam’in maceralarını yakından takip etmek için kanallarına göz atabilirsiniz. 
Kategoriler: Gündem, Seyahat, Yaşam

Yorumlar (0) Yorum Yap

/