Knight Online Yeni Server 2019

Gelişen forum siteleri arasında kaliteli serverları ve oldukça kullanışlı ara yüzü ile ko-cuce sitesi de kendine güzel bir yer bulmuştur. Diğer sitelerde de olduğu gibi öncelikle sizler bu forumda yer alabilmek için siteye en güncel giriş adresi üzerinden giriş yaparak siteye bağlanabilirsiniz. Ardından yapacağınız gereken şey ise sitenin ana sayfasında durduğunuzda sağ üst kısımda yer alan giriş yapın veya üye olun sekmesi üzerinden bağlantıya tıklamalısınız.

 ko-cuce <<<< DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ LÜTFEN…

Her forum sitesinde olduğu gibi ko-cuce forum sitesine de üye olmak oldukça basittir. Öncelikle aktif bir şekilde kullanmakta olduğunuz bir e mail adresi ile kullanıcı adınızı oluşturmanız gerekiyor. Bunun için sizler güncel bir e posta adresine sahip olmanız gerekiyor. Sonrasında facebook gibi güçlü bir platform ile de üyeliğinizi kesinleştirebileceğiniz gibi hakkınızda kişisel bilgilerinizin az çok isim soy ad gibi basit bilgileri site tarafına belirterek üyelik işlemlerinizi adım adım gerçekleştirmeye yaklaşabilirsiniz. Sonrasında üyelik formunu doldurduktan sonra e postanıza forum hesabınızı aktifleştirme linki gelecektir. Siz de anında o linke geri tıklayarak üyeliğinizi aktifleştirebilirsiniz.

Aslına bakarsanız üyelik işlemleriniz oldukça basit olduğu gibi eğer bu konuda bir başarısızlık yaşarsanız canlı destek hattından ko cuce çalışanlarına ulaşarak yapamadıklarınızı belirtmelisiniz. Ve ardından onlar da sizin üyeliğinizi gerçekleştirmek için ellerinden geleni yapacaklardır. Temel olarak kocuce forum sitesi mevcut ve hazırda olan üyeler için Knight online geliştirme platformu olmak üzere kurulduğu da biliniyor. Bu yüzden site üzerinde üyelik açmak da olan insanlar kendi aralarında güzelce konuşarak dertlerini veya çözemediği konuları en güzel şekilde birbirlerine de aktarabilirler. Ama genel olarak konuşmanın ve insanlar arasındaki iletişimlerin de güzel bir şekilde ilerliyor olması gerekecektir. Yani insanlar arasında konuşuyorlarken birbirlerine kötü kelimeler veya yasaklanmalarına neden olacak konuşmalarda bulunur iseler site adminleri yani site yöneticileri tarafından ko cuce o hesapları süresiz olarak banlayacaktır. Yani bu banlama yasaklama sonucu artık o üyelikleri bulunan şahıslar bir daha isteseler ve ne kadar zorlarsalar zorlasınlar siteye asla giriş yapamayacaklardır.

Kategoriler: Gündem

Yorumlar (0) Yorum Yap

/