Hediye Kavanozu, “Ne Alsam?” Sorusuna En İyi Cevap Olmayı Hedefliyor

Özel günlere özel konsept kavanozlarıyla üzerinden e-ticaret sektörüne giriş yapan Hediye Kavanozu, insanların özel günlerde ve özel anlarda sevdiklerine alacakları hediye konusunda “Ona ne alsam?” sorusuna en iyi cevap olmayı hedefliyor.

2016 yılının Mart ayında hayata geçen Hediye Kavanozu’nun her bir özel gün için hazırlanmış konsept kavanozlarında güne uygun hediyeler, şık bir sunum, özel güne uygun mesajlar, mutluluğun, şaşkınlığın ve merakın her üründe katlanarak artacağı çeşitlilik bulunuyor.Hediye Kavanozu,  internet sitesi üzerinden satışına başladığı ilk ürünü Anneler Günü Kavanozu ile Anneler Günü hediyesi konusunda kararsız kalan kişilere sevdikleri kişiyi mutlu etmek için yardımcı oluyor. Anneler Günü Kavanozu’nun içerisinde ihtiyaca uygun, esprili ve eğlenceli hediyelerin yanı sıra anneleri mutlu edecek mesajlar da bulunuyor.

Hediye Kavanozu’nun diğer ürünleri olan; Babalar Günü Kavanozu, Hoş Geldin Bebek Kavanozu, Yeni Ev Kavanozu, Doğum Günü Kavanozu ve daha pek çok özel güne uygun güçlü ve farklı bir alternatif olacak konsept kavanozlar da çok yakında www.hediyekavanozu.comüzerinden satışa çıkacak.

Facebook'ta Paylaşnew-twitter-paylas

Kategoriler: Girişimcilik

Yorumlar (0) Yorum Yap

/