Hayalinizdeki Yurt Dışı Eğitimini Planlarken Cebinizi Mutlu Edecek 5 Ekonomik Öneri

Kaplan International

Kaplan International

Kaplan International, 6 ülkeye yayılmış 37 akredite dil okuluna sahiptir.

Yurt dışında eğitim, hayalleri süsleyen bir deneyimdir. Filmlerde izlediğiniz, gitmeyi çok istediğiniz o şehirde öğrenci olmak, çekici olduğu kadar düşündürücüdür de. Eğitim, konaklama, yol gibi temel giderlerin yüksek olması birçok kişiyi yurt dışı hayalinden vazgeçirebiliyor. Gelin, bu masrafların yurt dışında eğitim rüyanıza son vermesini engelleyecek ekonomik önerilere birlikte göz atalım.

1) Uçak biletinizi erken rezervasyonla almaya özen gösterin.

Erken rezervasyon, seyahat edenler için adeta bir can simididir. Eğitim tarihleriniz belli olduktan sonra, uçak biletinizi erkenden almanız bütçeniz açısından büyük bir kolaylık sağlayacaktır. Ek olarak, bazı kampanya dönemlerinde gerçekleşen indirimleri takip ederek ulaşım harcamalarınızı minimuma indirmiş olursunuz.

2) Konaklama konusunda hızlı davranmak avantaj sağlar.

Yurt dışında eğitiminiz hakkında her şey kesinleşti, yurt dışı hazırlıklarına başladınız. Konaklama, düşünmeniz gereken konuların başında gelir. Yoğun dönemlerde ücretlerdeki artışı göz önünde bulundurarak konaklama sorununu da önceden çözmeniz gerekir. Bu konuda küçük de bir ipucu verelim. Eğitim için yurt dışına çıkıyorsanız bazı programlarda konaklama dahil paketler bulunmakta. Bu paketleri inceleyerek çok daha avantajlı fiyatlara konaklama işini de halletmiş olursunuz.

3) Her şeyin başı sağlık, yurt dışında da sağlık sigortası.

Bazı ülkelerde turistlere sağlık hizmeti çok yüksek ücretlerle sunuluyor. Yurt dışına çıkmadan önce Türkiye’de yaptıracağınız acil durum ve kaza sigortası sayesinde hem içiniz rahat olur hem de yurt dışında istenmeyen bir durumla karşılaştığınızda çok daha uygun fiyatlarla çözüme ulaşabilirsiniz. Sigorta, beklenmedik harcamalarla karşılaşmamak için alınmış bir önlem olarak yanınızda olur.

4) Gideceğiniz yerde işinize yarayabilecek uygulamaları indirin, gruplara dahil olun.

Sosyal ağlardaki bazı gruplar ve hem global hem de yerel uygulamalardan yararlanarak gideceğiniz yer hakkında ön bir araştırma yapmanız size çok büyük fayda sağlayacaktır. Buralardaki kullanıcı yorumları, fiyat karşılaştırmaları ve haritalar sayesinde daha rahat ve uygun bir yaşam sürebilirsiniz. Uygun fiyata daha fazla keyif ve lezzet dolu günler geçirmeniz, bu uygulamalar sayesinde mümkün.

5) Ücretleri yıllık belirlenen programların son dönemlerini yakalayın, fırsattan faydalanın.

Eğitim için yurt dışına çıkmak, yurt dışını sonuna kadar deneyimlemek için en uygun fırsatlardan birisidir. Bu eğitimlerle hem dilinizi geliştirebilir hem de yepyeni tecrübeler elde edebilirsiniz. Birçok dil kursu, ücretlerini yıllık olarak belirliyorlar. İçinde olduğumuz aralık ayı gibi yılın son dönemlerinde, bir sonraki sene için erken rezervasyon yaptırarak bu senenin fiyatlarından yararlanabilirsiniz.

Tercih edenlerde %97 memnuniyet oranına sahip olan Kaplan International’daki erken rezervasyon fırsatını kaçırmayın!

2019’da alacağınız İngilizce kursunuz için 2018 fiyatlarıyla rezervasyon yapın. Hem kurs ücretinde %30 indirim fırsatını yakalayın, hem de kayıt ücreti ile konaklama yerleştirme ücretinden muaf olun.

Detaylı bilgiye ve başvuru sayfasına buradan⇗ ulaşabilirsiniz.

Kategoriler: Yaşam

Yorumlar (0) Yorum Yap

/