Gayrimenkul Danışmanları Pinterest’i Nasıl Kullanmalı?

                                          

Pinterest etkili kullanıldığında emlak danışmanları için kazançlı bir kapı açabilir. İşte gayrimenkul dünyasında Pinterest rehberi…

Pinterest, gayrimenkul profesyonelleri için etkili kullanıldığında oldukça kazançlı bir kapı açabilir.

2010 yılında kurulan ve aylık 150 milyondan fazla kullanıcıya ulaşmayı başaran Pinterest, dünyanın fikir kataloğu… Amacı, insanların sevecekleri şeyleri keşfetmelerini sağlamak ve bunları hayata geçirmeleri için onlara ilham vermek.

Pinterest’in satılık ve kiralık gayrimenkul portföyünüzle ilgili olarak işinizi nasıl ve neden etkileyebileceğini merak ediyorsanız, Pinterest’le ilgili ipuçlarına göz atabilirsiniz.Pinterest artık emlak uzmanları için sosyal medya stratejisinin bir parçası…

İşte gayrimenkulde Pinterest’in etkin bir şekilde kullanmanın yolları…

• Emlak markanızı Pinterest’te tanıtabilmek için, akılda kalıcı grafiklere ve dikkat çeken gayrimenkul fotoğraflarına ihtiyacınız olacak. Malum Pinterest’te her şey görsel. Göz alıcı grafikler oluşturmayı kolaylaştıran kullanıcı dostu web sitesi ve programlardan yararlanabilirsiniz. Unutmayın; grafik ne kadar uzun olursa, Pinterest üzerinde o kadar iyi performans gösterecektir.

Grafikler için yeni bir fikir arıyorsanız, “yeni ev, yeni komşular demektir” sloganıyla hareket edebilirsiniz.
Sadece gayrimenkul fotoğraflarına yer vermek mi? Neden uzman olduğunuz bölgeye odaklanmıyorsunuz? Gayrimenkul piyasasına hakim olduğunuz ilçe ve mahalle ile ilgili ilgi çekici fotoğrafları da Pinterest’te sergilemek iyi fikirdir. Böylece ağınızı genişletebilir, daha çok kişiye ve elbette daha fazla potansiyel müşteriye ulaşabilirsiniz.
Pinterest’i gayrimenkulde etkin bir şekilde kullanmanın en iyi yollarından biri güçlü “grup panoları”na katılmaktır. Pinterest’te emlak ile ilgili grup panolarına katılmakta gecikmeyin. Grup panoları başarının devamı için gereklidir, çünkü takipçi sayınızı hızlıca yükseltebilir.
Bir web siteniz varsa, Pinterest’i gayrimenkulde kullanmanın en büyük yararı, web sitenize hatırı sayılır bir trafik artışı sağlayacağıdır.

Sorusu Olan?

 
Lütfen Aşağıda Yorum Yazınız!

www.tanjuhan.com
Kategoriler: Gündem, Pazarlama

Yorumlar (0) Yorum Yap

/