Elon Musk’a Türkiye’deyken Kese Atan Tellağa Tüm Dünyadan Randevu Yağıyor

Elon Musk geçtiğimiz hafta Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüşmek için Türkiye’ye gelmişti. Görüşmenin ardından Ankara Şengül Hamamı’na giden Elon Musk, tellak Ali Güvenç’in müşterisi olmuştu. Bu olaydan sonra tellak Ali Güvenç’e tüm dünyadan randevu yağmaya başladı. Tellağı arayanlar, “Niye araba istedin, Mars’tan arazi isteseydin.” diye dalga geçiyor. ?
41 yıllık tellak Güvenç’i, haberin çıkmasının ardından yurt dışından çok sayıda kişi aradı, müşteri sayısı da arttı.
Belçika’dan arayan bir Türk vatandaşı, Güvenç’i, kaybettiği yakın arkadaşına çok benzettiğini söyledi ve yılbaşında kese için gün aldı. Hamama gelen vatandaşlar da Ali Güvenç ile hatıra fotoğrafı çektirmeye başladı.
Habertürk’ün haberine göre bu ilgiden memnun olan Güvenç, “41. yılımızda biz de biraz ünlü olduk. Arayan soran çok fazla. Benimle fotoğraf çektiriyorlar, garibime gidiyor. ‘Niye araba istedin, Mars’tan arazi isteseydin’ diye dalga geçenler var. Ama sağlık olsun benim tek üzüntüm Elon Musk ile bir fotoğraf çektiremedim. Bir hatıram kalmadı. İnşallah bir sonraki gelişine artık…” diye konuştu.
Kariyer Macera Dolu Bir Oyun: İşte Bunlar da Hile Kodları

Yeni bir oyuna başladığımızda öğrenecek çok şeyimiz oluyor. Her oyun keşfettikçe haz aldığımız, engelleri aştıkça heyecanlandığımız, öğrendikçe harika hissetti...

Kariyer Macera Dolu Bir Oyun: İşte Bunlar da Hile Kodları Kariyer Macera Dolu Bir Oyun: İşte Bunlar da Hile Kodları

Yorumlar (0) Yorum Yap