Özel Ders vermenin yeni trendi OzelDersAlani.Com 

Günümüzde dershanelerin ve etüt merkezlerinin iyiden iyiye kapatılmasıyla beraber özel ders sektörü büyük bir rağbet görmeye başladı. Yükselen bir trend haline gelen özel ders, birçok öğretmenin geçim kapısı haline geldi.Hemen hemen her öğretmen, hangi branşta olursa olsun özel ders vermek istiyor.Peki kendi bütçelerine yardımcı olacak bu özel dersleri nasıl bulacaklar ?

İşte tam bu durumda devreye son zamanların trendi haline gelen ozeldersalani.com giriyor.
Bakın sistem nasıl işliyor. Öğretmenler www.ozeldersalani.com’a giriş yapıp, başvuru kısmına tıklıyor. Kendileri ile alakalı girmeleri gereken her türlü bilgiyi eksiksiz bir şekilde giriyorlar. (Resim, genel bilgiler, verdiği dersler, ders verdiği yerler vb.)
Öğretmenlerin profilleri kurum tarafından incelendikten sonra yayınlanıyor. 
Ders almak isteyen öğrenci ve veliler, arama kriterlerini seçip diledikleri öğretmenlerin profillerini inceleyip, onlarla sistem üzerinden mesajlaşmaya başlıyorlar. Beğendikleri öğretmenlerle ile ders almaya başlıyorlar.

Hemen hemen her branştan özel ders verebilirsiniz.Ayrıca tüm Türkiye geneli olduğu için, her öğretmen başvuru yapabiliyor ve her öğrenci ders alabiliyor.
Peki bu websitesi öğretmen ve velilere neler kazandırıyor ?
1.Başvuru yapan öğretmenler çok kullanışlı bir ara yüzü olan gerçek profile sahip oluyorlar.Bu profillerini aktif bir şekilde kullandıkları takdirde puan alıp üst sıralara çıkıyorlar. Öğretmenler dilerlerse blog yazıları yazabilir ve paylaşabilirler.Bu da bir çok öğretmenin öğrencilerine kolaylıkla yazılarını ulaştırmasını sağlıyor.

2.Öğretmenlerin tamamı isterlerse kendilerini tanıtan bir tanıtım videosu çekebiliyor.Bu özellik sayesinde öğretmenler veliler tarafından izlendiği için, daha sağlıklı bir profil sahibi oluyorlar. Aynı zamanda velilerin güven ortamı oluşuyor.
3.Öğretmen ve veliler panel üzerinden mesajlaşabiliyor. Birçok öğretmen ve velinin güven ortamının oluşması için uygulanan çok güzel bir yöntem. veliler diledikleri öğretmene mesaj atabiliyor ve her türlü sorularını sorabiliyorlar.


4.Veliler kendi konumlarına yakın öğretmenleri bulabiliyorlar. Bu çok güzel bir özelliktir. Çünkü veliler uzun uzadıya arama yapmak istemezler.Kendilerine uygun en yakın öğretmeni bulmak isterler. Bu özellik sayesinde öğretmenlere rahatlıkla ulaşabiliyorlar.
Değerli eğitimci ve öğretmenler; sizlerde başvuru yapabilir ve özel derse başlayabilirsiniz.
https://www.youtube.com/watch?v=brJJJco8iC4
Kategoriler: Eğitim, Uncategorized @tr

Yorumlar (0) Yorum Yap

/