Coca – Cola’dan Online Dükkan!

İçecek devi Coca Cola, lisanslı ürün ve içeceklerini Coca Cola Dükkanı adı altında satışa çıkararak E-Ticaret sektörüne adım attı! Coca Cola bu hamlesi ile koleksiyonerleri nostaljik bir yolculuğa çıkarmayı hedefleyerek markaya aşina müşterileri için ürünlerine olan talebi arttırmayı da planlıyor.

Dünyanın çeşitli yerlerinde online satışı olan markanın ürünlerini Türkiye’de de satışa çıkaracağı, geçtiğimiz Mart ayında gündeme gelmişti. Haziran ayı ile de Coca Cola Dükkan adı altında ”Alışverişin Tadını Çıkar” mottosu ile adsense alanlarına vermiş olduğu reklamlar aracılığıyla alışveriş sitesinin faaliyete geçtiğini duyurdu.

Siteye girdiğinizde giyimden dekoratif akseuarlara, mutfak eşyalarından kırtasiye/ofis ürünlerine kadar geniş bir kategori yelpazesi ile karşılaşıyorsunuz. Coca Cola temalı nostaljik ürünlerin yer aldığı kategoriler dışında içecek kategorisi de mevcut. Sevdiklerinize de hediye edebileceğiniz farklı tür ürünler çeşitli kategoriler içerisinde yer alıyor.

100 TL üzeri alışverişlerde kargo ücreti almayan Cola Cola Dükkan, siparişlerinizin 1 ila 5 gün içerisinde teslim edebileceği sözünü de veriyor. Telefon ve tablet üzerinden alışveriş yapacak müşterilerine de kolaylık sağlamak için online dükkan mobil hale getirilmiş durumda.

Kullanıcıyı yormayan, sade ve Coca Cola’nın kendine has çizgisi alışverişinizi kolaylaştırıyor. 300’e yakın Coca Cola markalı ürünler için iade seçenekleri de söz konusu. Coca Cola Dükkan’ın ilerleyen dönemlerde daha çok duyulacağı ve koleksiyonerlerin ilgisini çekeceğini öngörmek mümkün.

Kategoriler: Girişimcilik, Pazarlama

Yorumlar (0) Yorum Yap

/