Apple, iOS 11 İçin Tanıtım Tarihini Açıkladı

Hatice Dirgen

Hatice Dirgen

Editör @ceotudent

18 Şubat 2017

Dünya Geliştiriciler Konferansı’nın (WWDC) San Jose’deki McEnergy Kongre Merkezi’nde 5-9 Haziran arasında gerçekleştirileceğini duyuran Apple, bu yıl da her yıl olduğu gibi inovasyon peşinde koşan her alandaki geliştiricilere ilham olmaya devam edecek.

Apple, WWDC 2017’de daha önceki konferanslarında olduğu gibi yeni iOS, macOS, watchOS ve tvOS işletim sistemlerinin yeni versiyonlarını tanıtacak. Etkinliğin kayıtları ise 27 Mart’ta başlayacak. Her zaman San Francisco’da düzenlenen etkinlik bu sene Apple’ın Cupertino’daki yeni merkezinden sadece birkaç dk uzaklıktaki kongre merkezinde yer alacak. Katılan geliştiricilere konferans boyunca Apple mühendisleriyle tanışma ve onlarla görüşme fırsatı sunulacak. Apple’da pazarlamadan sorumlu kıdemli başkan yardımcısı olarak görev yapan Phill Schiller konferansa 5.000 geliştirici ve 1.000 mühendis katılacağını ve biletlerin 1.599 dolardan satışa sunulacağını belirtti.

facebook-paylas2 new-twitter-paylas2

Kariyer Macera Dolu Bir Oyun: İşte Bunlar da Hile Kodları

Yeni bir oyuna başladığımızda öğrenecek çok şeyimiz oluyor. Her oyun keşfettikçe haz aldığımız, engelleri aştıkça heyecanlandığımız, öğrendikçe harika hissetti...

Kariyer Macera Dolu Bir Oyun: İşte Bunlar da Hile Kodları Kariyer Macera Dolu Bir Oyun: İşte Bunlar da Hile Kodları

Yorumlar (0) Yorum Yap