YENİ MARVEL DİZİSİ GELİYOR!! // CLOAK & DAGGER

Dizi/Film Platformu

Dizi/Film Platformu

İnsan her zaman mutlu değildir ve bu dünyada sık sık kısa bir mutluluk periyodu verilir; Öyleyse neden uzun süre dayanamayacak olan bu rüyadan kaçmaya çalışıyorsun? / Frederic Chopin

Marvel’ın dizilerine filmleri kadar alışkın değiliz. Bu dizilerinin kötü olduğundan değil bence çok başarılı dizileri var. Nedense çok rağbet görmüyor. Şimdi sorucaksınız “sen ne kadarını izliyorsun?” diye yalan söylemeyeceğim bende her dizisini izlemiyorum. Benim izlediklerim ; Dardevil , Jessica Jones , Luke Cage , Leigon ve Agents Of SHIELD. İzlediklerim kaliteli ve eğlenceli diziler bu yüzden ben Marvel dizilerini de en az filmleri kadar seviyorum. Neyse biz konunun dizisine gelelim. 

Cloak & Dagger 

Bu dizinin konusu : 2 gencin güçlerini yeni keşfetmeleri ve birbirine aşık olmaları. 

Aslında dizi bu olay üzerinden ilerleyecek. Şahsen ben marvel ne çıkarsa izleyecek durumdayım şu sıralar. İnfinity War’ı beklemekten bir yerlerim uyuştu ayıptır söylemesi. Dizinin fragmanını buraya bırakıyorum.

Fragman biraz kafa karıştırıcı görünüyor ama ben fragmanın az çok ne anlatmak istediğini anladığınızı düşünüyorum. Şuan bir şey söylemek zor. Bana iyi olacak gibi geliyor ama hadi bakalım. Şöyle umuyorum ki dizi daha çok güçlere ve bu güçlerin önemi üzerine ilerleyecek, eğer dizi bir süre sonra sadece bu 2 gencin aşkına odaklanırsa gerçekten büyük bir hayal kırıklığına uğrarım. 

Bu arada dizinin yeni bir posteri yayınlandı bence poster iyi olmuş. Hemen aşağıdaki resim. 

Dizi 7 Temmuzda çıkacak hazır yazın o sıcağında bence bu dizi -eğer beklediğim gibi olursa- iyi gider. O zamana kadar İnfinity War’da çıkmış olucak , oh yaşadık valla. 

Biz bekleyeduralım bakalım daha ne dizi , film haberleri gelicek. Sizi haberdar etmeye devam edeceğim.

Kategoriler: Kültür, Sanat

Yorumlar (0) Yorum Yap

/
Exit mobile version