Google Web Sitenizi Test Edebileceğiniz Yeni Bir Aracı Kullanıma Sundu

Yağmur Avvurur

Yağmur Avvurur

Founder @ceotudent

4 Haziran 2016

Küçük işletmelerin ve genç web sitelerinin yanında olduğunu, onların başarılarını önemsediğini vurgulayan Google, onlar için hazırladığı “Test My Site” isimli aracı kullanıma sundu.

Bu yeni araç web siteniz ile ilgili size özel bir rapor sunuyor. Testmysite.thinkwithgoogle.com üzerinden web sitenizin URL’sini girip “Test Now” butonuna basmanız yeterli.

Google yaptığı bu testler sonucunda size sunduğu raporda internet sitenize Mobile Friendliness, Mobile Speed ve Desktop Speed kategorilerinde 100 üzerinden puanlar veriyor. 

Eğer raporun görüntülendiği sayfadaki “Get My Free Report” kısmına tıklayıp e-posta adresinizi bırakırsanız Google size bu puanları nasıl iyileştireceğinize dair tavsiyeler de içeren detaylı bir rapor daha gönderiyor.

Mobil uyumluluğun fazlasıyla önemsediğini her fırsatta dile getiren Google, bu araçta özellikle mobil performansı ön plana çıkarıyor ve buradaki iyileştirmelerin öncelikli olması gerektiğine vurgu yapıyor. 

Facebook'ta Paylaşnew-twitter-paylas

Kariyer Macera Dolu Bir Oyun: İşte Bunlar da Hile Kodları

Yeni bir oyuna başladığımızda öğrenecek çok şeyimiz oluyor. Her oyun keşfettikçe haz aldığımız, engelleri aştıkça heyecanlandığımız, öğrendikçe harika hissetti...

Kariyer Macera Dolu Bir Oyun: İşte Bunlar da Hile Kodları Kariyer Macera Dolu Bir Oyun: İşte Bunlar da Hile Kodları

Yorumlar (0) Yorum Yap