PUBG Mobile Hile 2021 Güncel

Shelly

Shelly

Brawl Stars!

12 Mayıs 2020

Güncel PUBG hile ve PUBG mobile hileleri konumuza hoş geldiniz. PUBG hilesi denilince bilinen ve bilinmeyen tüm gerçekleri ve yanlışları anlatmak için bu yazıyı yazıyoruz. Nasıl PUBG hilesi yaparsınız vereceğimiz linkte çok detaylı bir şekilde adım adım anlattık.
İçeriğimiz her geçen gün güncellenmektedir. En güncel PUBG mobile hileleri için arada bir uğramayı ihmal etmeyiniz. PUBG mobil hilelerini birkaç parçada incelemek gerekiyor. Bunları kısaca başlıklar halinde yazalım,
• PUBG Trickleri
• PUBG UC Hilesi ve PUBG mobile UC hilesi
• PUBG Para Hilesi
• PUBG Gümüş Hilesi
• PUBG Kıyafet Hilesi
PUBG’nin bu derece popüler olması dolayısıyla pek çok kişi oyunun açıklarını arıyor. Her oyunda olduğu gibi PUBG’de de açıklar olabiliyor, ancak firma bu konuda çok titiz. Bazı uzmanlar bu açıklardan faydalanarak yazılımlar çıkartıyorlar. Bu yazılımları telefonunuza ya da bilgisayarınıza yüklediğinizde PUBG hilesinden faydalanabiliyorsunuz. Bilgisayarınıza crackli yazılım yükler gibi yüklüyorsunuz. Bu sayede düşmanı duvarın arkasında bile olsa dikdörtgen içerisinde görebiliyorsunuz. Buna wallhack deniliyor. Bir diğer özellik ise aimhack. Bu hile düşmanı otomatik Mouse ile seçme olayı oluyor. Bu sayede nişan almak çok kolaylaşıyor.

İndirdiğiniz programlar her zaman iyi niyetli olmayabiliyor. Hatta çoğunlukla indirdiğiniz uygulamalarda küçük virüsler ve trojanlar bulunabiliyor. PUBG’yi hileli oynayayım derken en basitinden mail adresiniz çalınabilir. Steam hesabınız ele geçirilebilir. Banka hesabınıza erişilebilir. Bunun için size tavsiyemiz bu tarz hileleri kullandığınız bilgisayarda sadece crackli oyunlar oynamanız. Bunun için ikinci Bir harddisk bile kullanabilirsiniz. Cep telefonunuzda da durum benzer şekilde arkadaşlar. Kullanmadığınız bir telefonu kullanabilir ya da oynadıktan sonra telefonunuza format atabilirsiniz.
Trojan:  Bilgisayarınıza uzaktan işlem yaptırmayı sağlayan bu küçük uygulama sayesinde korsanlar verilerinize erişebilirler. Bilgisayarınızdaki şifrelerinize, hesaplarınıza erişim sağlayabilirler. Giriş yaptığınız her sitenin şifresini keylogger kullanarak kendilerine mail göndertebilirler. Başka bilgisayarlara yada sitelere saldırmak için sizin IP adresinizi kullanabilirler.
PUBG’yi hileli oynamak istiyorsanız bu tarz tehlikeleri göze almalısınız. Bu kadar riski göze almak yerine oyun içi satın alımlar yapmak daha mantıklı olabilir.
Size tavsiyemiz oyunu hilesiz oynamanız ve kendinizi geliştirmeniz. Bunun en iyi yolunu da YouTube’da bulacağınız PUBG Trickleri ile sağlayabilirsiniz.

İşte en iyi PUBG Hileleri


PUBG Mobile Hile | PUBG Trickleri

pubg mobile hile
En garanti ve temiz yöntemler PUBG trick hileleri olarak karşımıza çıkıyor. Youtube üzerinden “PUBG Tricks” şeklinde arama yaparsanız bu tarz videolara ulaşabilirsiniz. PUBG videoları üreten sağlam kanallardan “Clash Universe” takip etmek isteyeceğiniz türden bir kanal. Bu tarz videolarda oyunu oynarken dikkat etmeniz gerekenler anlatılıyor. Videoları izledikçe oyunda uzmanlaşacaksınız. Oyunu oynarken daha çok keyif alacaksınız ve kendinizi geliştireceksiniz. PUBG mobil hileleri geçici faydalar sağlarken uzmanlaşmanız sayesinde her zaman aynı keyfi yaşayabileceksiniz. Videolarda oldukça farklı yöntemler bulunuyor. Seslerden nasıl faydalanırsınız, hangi silah nasıl kullanılır, sote mekanlar nasıl keşfedilir, duvarın arkasından nasıl ateş edilir gibi konuları videolardan öğrenebilirsiniz.


PUBG Hile | PUBG UC Hilesi ve PUBG mobile UC hilesi

pubg uc hilesi
Bildiğiniz gibi PUBG’de item’lar satın alabilmeniz ve ilerleyebilmeniz için BP ve UC sahibi olmanız gerekiyor. PUBG UC Hilesi ve PUGB Mobile UC Hilesi siteleri bu iş için hazırlanmış yazılımlara sahipler. Kimi siteler telefon numaranızı isterken, kimi siteler bunu ücretsiz yapıyor. Denemek size kalmış, ancak dikkat edin bu sitelerden birçoğu kısa bir süre çalıştıktan sonra işe yaramıyor. İşe yarayan sitelerle karşılaştığınızda yorumlara eklerseniz herkes faydalanır. Gerçekten doğru çalışanı bulmak çok zor ancak imkansız değil.


PUBG Mobil Hilesi | PUBG Para Hilesi

pubg hileleri
PUBG para hilesi bir diğer adıyla UC ve BP hilesi daha önce de yazdığımız gibi olabilecek hilelerden. Para karşılığı yada ücretsiz bir diğer oyunculardan sağlanan bu miktar hesabınıza transfer ediliyor.


PUBG Mobil Hilesi | PUBG Gümüş Hilesi

pubg gümüş hilesi
Şu anda çalışan bir PUBG Gümüş hilesi bulunmuyor. PUBG Mobil Gümüş hilesini yaptığını anlatan ve manipüle ettiği videolarla bizi kandırmaya çalışan çok sayıda kanal var. Size tavsiyemiz PUBG Mobil Gümüş hilesi yaptığını söyleyen hesaplardan uzak durmanız. PUBG üzerinden nemalanmaya çalışan çok sayıda dolandırıcı var. Bazıları Facebook şifrenizi istiyor, bazıları mobil ödeme üzerinden para koparmaya çalışıyor.


PUBG Hile | PUBG Kıyafet Hilesi

pubg hile
En çok merak edilen hilelerden bir tanesi de PUBG kıyafet hilesi. Böyle bir hile bulunmuyor arkadaşlar. Bu tarz hilelere başvurmaya çalıştığınızda PUBG oyunlarından 10 yıl ban yemeniz söz konusu. Firma bu konuyla ilgili açıklama da yaptı.


PUBG nasıl bir oyun?

Bluehole firması (Krafton alt markası) tarafından geliştirilen ve tam adı PlayerUnknown’s Battlegrounds olan PUBG bir FPS/battle-royale oyundur. Çok oyunculu oynanır. Ana sürümü 2017 yılında Windows platformu için yayınlanmıştır. Daha sonra XBOX, Android ve IOS sürümleri piyasaya sürüldü.
PUBG 100 oyuncunun devasa bir haritada hayatta kalmaya çalıştıkları bir oyun. Bu oyunda herkes haritaya eşit şartlarda iniyor. Oyunda bir avantaj sağlamayan estetik amaçlı giysiler dışında bir avantaj sağlamanız söz konusu değil. Oyun seçiminize göre tek başınıza, 2 kişilik ekiple veya 4 kişilik ekiple oynanabiliyor. Oyunda itemları toplayarak rakipleriniz ile savaşıyorsunuz, bunu yaparken harita sürekli daralıyor. Sona kalan kişi yada ekip kazanmış oluyor.


PUBG’de hile yapmaya çalışmak ne kadar anlamlı?

pubg'de hile
Oyunun yazılımına müdahale ederek oynayış sırasında avantaj sağlamak teknik olarak mümkün. Bunu yapmak için cracklenmiş dosyaları bulmanız gerekiyor. Ancak bunu yaptığınız anlaşıldığında 10 yıllık ban yiyorsunuz. Firma bu konuda çok katı tutum sergiliyor. Oyunu oynadığınız telefonda yada bilgisayarda 10 yıl boyunca PUBG oynayamadığınızı düşünün.
Bluehole firması konuyla ilgili yaptığı açıklamalar bu konudaki hassasiyetini göz önüne koyuyor. Düşündüğünüzde bu alanda milyon dolarlar kazanan bir firmanın bu hilelere göz yumması da mümkün değil. Bu alanda kazandığı paraları başkalarına kaptırmamak için elinden geleni yapıyor.
Bir diğer yanıyla düşündüğünüzde Bluehole firması PUBG’nin adil bir platform olması için elinden geleni yapıyor. Herkesin hile yaptığını bir düşünsenize, oyunun ne keyfi kalır ne zevki. Diğer mobil oyunlarda sıkça karşılaştığımız hile durumları PUBG’de oldukça nadir. Bu yüzden milyonlarca kişi oynamaktan asla sıkılmıyor.
Araştırdığınız ve bulduğunuz her site aslında sitenin sahibine fayda sağlamak dışında bir işe yaramıyor. Kendi Twitter, Instagram ve Facebook sayfalarını geliştirmek için sizden takip etmenizi bekliyorlar, takip etmezseniz UC alamazsınız diyorlar. Ancak takip etseniz dahi UC gelmiyor.

PUBG Mobile hileleri tamamen hırslı insanların kolay yoldan kazanmak istedikleri için kullanmak istediği yöntemler. Ancak kazanmaktan daha önemlisinin oyunu oynarken alınan zevk olduğunu unutuyorlar. Mesele oyunu hile ile kazanmak değil arkadaşlar, oyunu oynarken keyif almak. Bunun için hayatınız boyunca tüm hilelerden uzak durmanızı tavsiye ediyoruz. Böylece oyunlardan zevki ve keyfi maksimum alabilirsiniz.
Yazımızda tüm detaylarıyla PUBG hile dünyasını paylaşmaya çalıştık. Yalanlarıyla ve gerçekleriyle bu dünya karmakarışık bir halde. Ne yaptığınızdan emin değilseniz, risk almayın. Risk alabileceğiniz bir durum varsa güvenilir siteleri tercih edin. Kredi kartı bilgilerinizi, şifrelerinizi, banka hesap bilgilerinizi, kimlik bilgilerinizi, cep telefonu numaranızı asla paylaşmayın. Unutmayın karşınızdaki kişi yada kişiler dolandırıcı olabilirler.
Keyifli oyunlar!

Yorumlar (6) Yorum Yap

Mehmet kurt

En güncel pubg mobile hile için https://www.hileal.net/

Ferit

Güzel paylaşım LoL Hileleri için tıklayınız http://www.lolhile.liveapphack.com

/