2019’DA HERKESİN SABIRSIZLIKLA BEKLEDİĞİ 10 FİLM 

Dizi/Film Platformu

Dizi/Film Platformu

İnsan her zaman mutlu değildir ve bu dünyada sık sık kısa bir mutluluk periyodu verilir; Öyleyse neden uzun süre dayanamayacak olan bu rüyadan kaçmaya çalışıyorsun? / Frederic Chopin

1- Creed 2: Efsane Yükseliyor

Hayat genç boksör Adonis Creed için denge sağlama mücadelesi haline gelmiştir. Adonis, çok yakında ailesinin geçmişiyle bağları olan bir rakiple karşı karşıya gelecektir. Rocky ve Adonis ortak miraslarıyla yüzleşecek, savaşmaya değecek olan şeyleri sorgulayacak ve hiçbir şeyin ailenden daha önemli olmadığını keşfedeceklerdi.

Vizyon tarihi 11.01.2019

2- Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 3 

Büyük küçük demeden herkesin kalbinde ayrı bir yere sahip olan animasyonun 3. filmi geliyor. Bu filmde Hıçkıdık ve Dişsiz herkesin değer verdiği şeyleri yok etmeye çalışan ejderha avcılarıyla karşı karşıya geliyorlar. 
Vizyon tarihi: 25.01.2019 

3- Captain Marvel 

Avengers 4’ten sonra Marvel evrenini tamamen değişeceğini biliyoruz zaten , bu film de bu değişimden sonra izleyeceğimiz ilk ve en önemli film olacak diye konuşuluyor.

Vizyon Tarihi: 07.03.2019 (USA)

4- Godzilla: Canavarlar Kralı 

Kripto-zooloji şirketi Monarch, dünyayı ele geçirmeye çalışan dev canavarlarla başa çıkmak için elinden geleni yapmaktadır. Fakat, Godzilla, Mothra ve Rodan çarpışınca, 3 kafalı Kral Ghidorah tekrar yükselir ve insanlık artık çaresizdir. Artık yapılması gereken tek şey ölmemeye çalışmaktır.

Vizyon Tarihi: 31.03.2019 

5- SHAZAM!

DC evreninden komik bir süper kahraman filmi daha. Okulda zorbalığa uğrayan arkadaşını korumak için tek kelimenin yeterli olduğunu öğreniyor(shazam!) ve bu şekilde iri süper bir adama dönüşebileceğini fark ediyor. Macera işte böyle başlıyor…
Vizyon Tarihi: 05.04.2019 (USA)

6- ALİTA : Savaş Meleği

Alita kim olduğunu veya nereden geldiğini bilmediği bir halde tanımadığı bi gelecekte uyanır. Şefkatli bir doktor olan Ido onu yanına alır ve cyborg görüntüsünün altında olağanüstü bir geçmişe sahip genç bir kadının kalbi ve ruhu olduğunu fark eder. Yeni arkadaşı Hugo ise Alita’nın anılarını tetiklemesine yardımcı olmak ister. Bu sırada şehri yöneten tehlikeli ve yozlaşmış güçler Alita’nın peşine düşer. Eşi benzeri görülmemiş dövüş yeteneklerine sahip olduğunu fark eder. Tehlikeli insanlarla karşı karşıya olan Alita, arkadaşlarının, ailesinin ve dünyasının kurtarılmasında kilit rol oynayacaktır.

Vizyon Tarihi: 14.02.2019

7- Glass

James McAvoy ve Anya Taylor-Joy’un başrolünü üstlendiği Parçalanmış ile Bruce Willis ve Samuel L. Jackson’ın başrollerini üstlendiği Ölümsüz filmlerini birleştiren yapım, Parçalanmış üçlemesinin 2. devam halkası. (Şahsen en çok beklediğim film mutlaka bir fragmanına göz atın)

Vizyon Tarihi: 18.01.2019 

8- IT chapter:2 

Stephen King’in aynı isimli popüler romanından sinemaya uyarlanan O filminin devam halkası olan yapımın yönetmen koltuğunda bir kez daha Andy Muschietti oturuyor. Filmde, Pennywise karakterini ise Bill Skarsgård canlandıracak. 

Vizyon Tarihi: 13.09.2019

9- New Mutants

Charles Xavier’in okulundan mezun olan bir grup mutant kahramanın hikayesini anlatan filmde yönetmenliği Josh Boone üstleniyor. 

Vizyon Tarihi: 02.08.2019

10- X-man: Dark Phoenix 

X-Men ekibinin karşısında şimdiye kadarki en zorlu ve güçlü düşmanları vardır; içlerinde biri olan Jean Grey. Uzaydaki bir kurtarma görevi sırasında, Jean gizemli kozmik bir güç tarafından darbe alır. Neredeyse hayatını kaybeden Jean eve döndüğünde bu gücün onu daha güçlü kıldığını fark eder. Ancak bu güç onu aynı zamanda daha dengesiz bir hale de getirmiştir. İçindeki bu varlıkla mücadele eden Jean, güçlerini idrak edemediği ve sınırlandıramadığı bir şekilde serbest bırakır. Kontrolden çıkan Jean sevdiklerine zarar vermeye başlar ve X-Men’i bir arada tutan yapının çözülmesine sebep olur. Parçalanan ekip tekrar birlik olmanın yolunu bulmalıdır. Mevhubahis yalnızca Jean’i kurtarmak değil, aynı zamanda Jean’in içindeki gücü silahlaştırmak ve galaksiye hükmetmek isteyen uzaylılardan dünyayı kurtarmaktır.
Vizyon Tarihi: 07.06.2019

                                       KEYİFLİ İZLEMELER 

Kategoriler: Gündem

Yorumlar (0) Yorum Yap

/