Murat İşbilir Kimdir?

Merhaba Sevgili Okur,

Ben Murat İşbilir, İzmir doğumluyum. Elektrik-Elektronik Bakım Onarım mezunuyum ve şuan hali hazırda başka işlerle uğraşıyorum.

Blogum 2017 yılında yayın hayatına başlamış olup teknoloji ve bu alanı içine alan konular ağırlıklı olmak üzere teknoloji odaklı yazıların derlendiği bir blogtur. Blogumda yer alan yazılar, yabancı kaynaklardan derlenen alıntı ve bilgilerimle paylaştığım yazılardır..

Paylaşmayı misyon, bilgiyi en değerli hazine olarak görmeyi vizyon edindim. Araştırma yapmaktan keyif aldığım konularda bir hayli uzun, ancak her satırı bilgilendirici yazılar hazırlamak için ince eleyip sık dokuduğumu söyleyebilirim. Blogumun sosyal bir Blog imajı kazanması için, yorumlara ve yorumculara son derece önem vermekteyim. Bu doğrultuda, yorumlanmayı hak eden yayınlar sunabilmek için tüm gereksinimleri karşılamaya gayret ediyorum. Kişisel bir web sitesi olmanın alışılmış “işte ben” sınırlarını aşmak, şeffaf bir çizgiyle belirlediğim içerik alanlarımda kaliteli bir bilgi güncesi olabilmek niyetiyle, yerli kaynaklarda yer almayan ya da tüm detaylarıyla işlenmeyen konuları, öğretileri ve tavsiyeleri sitemi ziyaret eden değerli okuyuculara aktarabilmek, bu girişiminin amacını özetlemektedir.

Hızla gelişen bilgi teknolojilerinin, İnternet dünyasına sağladığı avantajlar, hobiden – tahmin edilemeyecek kazançlar sağlanan meslek dallarına dönüşen yeni girişimleri takip etmek, sıfırdan başlamak, ya da özgün araştırma yazılarım ve kişisel tecrübelerimi aktardığım yayınlarla mevcut birikimini beslemek isteyen herkesi Bloguma beklerim.

Yukarıda da söylediğim üzere bu Blogu açmamda ki en büyük sebep; yazmayı ve faydalı şeyler sunmayı sevdiğim içindir. İnternet’te bu kadar araştırma yapan ve yeni bilgiler öğrenmeyi seven birisi olarak bunları aktarabileceğim ve başkalarının da yararlanabileceği en güzel platformun bana ait olanıdır diye düşündüm ve yayın hayatıma devam ediyorum.

Her zaman Paylaşmayı Misyon, bilgiyi en değerli hazine olarak görmeyi ise Vizyon edindim.

Benimle ilgili ve Blogumla ilgili merak ettiğiniz her şey için internet siteme davetlisiniz.. Hepinize İyi günler ve iyi bloglamalar diliyorum.

https://muratisbilir.com.tr/
Kategoriler: Kariyer

Yorumlar (0) Yorum Yap

/