Instagram Profilinizi Profesyonelleştirmenize Yarayacak 6 Uygulama

Hatice Dirgen

Hatice Dirgen

Editör @ceotudent

Her geçen gün yeni bir yenilikle bizi şaşırtan Instagram’da sahip olduğunuz profilinizi süslemeye geldik. 🙂

1) VSCO Cam

Az çok hepimizin aşina olduğu ve kullandığı VSCO Cam uygulaması tüm dünyada büyük bir ilgi görüyor. Yeni çıkan Instagram’ da tema oluşturma akımına en güzel uyum sağlayan uygulamalardan biri olması VSCO Cam’ in en güzel özelliklerinden biri. Bünyesinde çeşit çeşit birçok efekt barındırmasının yanında bir de ücretsiz bir uygulama. Hala kullanmıyorsanız bizce bir deneyin.


2) Facetune


Facetune ücretli olan uygulamalar arasında yer alıyor. Bir nevi dark side da diyebiliriz tabi.. Fakat kalitesi fiyatını karşılar nitelikte. Fotoğraflarınızdaki kırmızı göz sorununu çözebilen, kendinizi iyi hissettiğiniz bir günde çekildiğiniz bir fotoğrafın büyüsünü sivilceler bozuyorsa bile facetune sayesinde bu sorunu çözebilirsiniz. Yüz kusursuzlaştırma ve aydınlatma özelliğini hemen indirip denemeye başlayabilirsiniz.


3) SquareSize


Telefon ekranları büyüdükçe çekilen fotoğrafların boyutu da büyüyor haliyle. Fakat hiçbirimizde ölümsüzleştirmek istediğimiz bir anı paylaşırken eksik ve kesilmiş yerlerinin olmasını istemiyoruz. Bu durumda da kullanabileceğiniz bu ücretsiz uygulamayla hiçbir anınız yarım kalmayacak. 🙂


4) Easel


Kendinize ait veya size ilham verdiğini düşündüğünüz sanatçıların özlü sözlerini güzel bi arka plan eşliğinde paylaşmak istiyorsanız Easel uygulaması tam size göre.

Çeşit çeşit yazı karakterleriyle yarattığınız fotoğraflarınızı sadece instagramda paylaşmakla kalmayıp bastırabilir ve her zaman görebileceğiniz bi yere koyarak günlük ilhamınızı alabilirsiniz. Ücretsiz olması ise cabası.


5) Prisma


2016 yazının en hitlerinden biri olan bu ücretsiz uygulamayı indirerek çektiğiniz tüm fotoğrafları bi sanat eserine dönüştürebilirsiniz. Eminiz Instagram temanıza değişik bir soluk getirecek. Detaylı bilgiye bu linkten ulaşabilirsiniz. 


6) Boomerang


Sanırım en fazla aşinası olduğunuz uygulamalardan biri de Instagram’ ın birebir kendi önerisi olan Boomerang uygulaması. Hareketli fotoğraf özelliği kazandıran bu uygulamayla saçlarınızın uçuşunu yakalayabilir, izlediğiniz manzaradaki denizin akıntısını canlandırabilirsiniz.

Kategoriler: Dijital

Yorumlar (0) Yorum Yap

/