Haftanın ilk günü Amerika’dan selamlar, Emir Erben ile tanışın! 

Minorpreneurs

Minorpreneurs

Minorpreneurs çocuk ve gençleri girişimci olarak yetiştirerek onlarla dünyayı değiştirir.

Emir 16 yaşında, Üsküdar Amerikan Lisesi’nde okuyor, 11. sınıfa geçti ve Minorpreneurs Fellow’u:) Şu an ise Boston’da, Harvard Üniversitesi yaz okulu kapsamında 7 hafta boyuca Public Speaking (Topluluk Önünde Konuşma) ve Sustainable Product Design and the Innovation Ecosystem (Sürdürülebilir Ürün Tasarımı ve Yenilik Ekosistemi) konularında eğitim alacak. Emir Harvard Üniversitesi başvuru sürecinin çok uğraştırıcı olduğunu söylese de, hayalindeki üniversite olan Stanford Üniversitesi’nde okumak için basamakları birer birer tırmanmaya hazır.
Emir, başarılı eğitim hayatının yanı sıra en büyük tutkusu olan tenis sporuna da 6 yaşında başlayarak, 12 yaşında iki kez Türkiye tenis milli takımında oynadıktan sonra akademik hayatına ağırlık vermiş. Şu an halihazırda okuduğu lisede tenis takımının kaptanı ve her sene birkaç turnuvaya katılıyor. Stanford Üniversitesi’ne girdikten sonra da profesyonel olarak tenis oynamaya devam etmek istiyor.
Tenis dışında okulunda futbol takımında forvet olarak oynayan Emir, önümüzdeki sene de Robotik ve App Development kulüplerinin kurucusu ve başkanı olmayı hedefliyor.
Emir, Harvard Üniversitesi’nde katıldığı program sonrasında kendini daha iyi anlatabilen ve daha üretken biri olmak istiyor.

Emir’i tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz. Hedeflerine ulaşması için her zaman onunla olacağız:)

Bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz.

Facebook
Twitter

Instagram

www.minorpreneurs.com

Yorumlar (0) Yorum Yap

/
Exit mobile version