Yurtdışından Telefon Satın Alma Rehberi

CepteTamir

CepteTamir

Akıllı telefonlara yerinde tamir hizmeti sunan bir servis. https://ceptetamir.com

Türkiye’deki yüksek fiyatlardan kaçınmak için yurtdışından telefon siparişi vermeyi düşünüyor musunuz?
Günümüzde cep telefonlarımız hayatımızın ayrılmaz bir parçası oldu hatta bir statü belirtisi haline geldi. Büyük markaların, telefon nasıl bir model olursa olsun çıktığı anda cihaz satın alan fan kitleleri oluştu. Gün boyunca en çok zaman geçirdiğimiz bu cihazlar, satın alırken de üzerine en çok düşündüğümüz cihazlar.
Durum böyle olunca cep telefonlarımızı doğru yerden almak ve kullanım süresince yaşanabilecek aksaklıklara karşı çözüm yolları bulmak büyük önem arz ediyor. Biliyoruz ki ülkemizde cep telefonu fiyatları oldukça yüksek ve bu problemi aşmak için yurtdışından telefon siparişi vermek isteyen kullanıcıların önünde birçok engel var.
Bu engeller birçok kişinin istediği telefona sahip olma arzusunu köreltebiliyor(du). Şimdi ise rahatlıkla yurtdışından cep telefonu siparişi verebileceğiniz Kargomex var. Kargomex sayesinde istediğiniz cep telefonunu çok uygun fiyatlarla yurtdışı satış sitelerinden sipariş verebiliyor ve ürünü kapıda teslim alabiliyorsunuz.
Hayallerinizdeki telefonu satın almak için birkaç tık yeterli. Cihazınız ellerine ulaştıktan sonra size 2-8 gün içerisinde kargoluyorlar. Cihazı getirtirken hiçbir gümrük işlemi yapmanız gerekmiyor sizin için hallediyorlar.
Sahip olmak için can attığınız telefonu satın aldınız diyelim. Cep telefonumuz çok sık ve genellikle hor kullandığımız bir cihaz olduğundan dolayı başına kötü bir şey gelme ihtimali var. Peki ya telefonunuz uluslararası garanti kapsamında değilse?
Endişelenmeyin! Kargomex ve Ceptetamir’in işbirliği ile yurtdışından güvenle aldığınız cep telefonunu yurtiçinde de aynı güvenle kullanabiliyorsunuz. Ceptetamir’in Ceptekoruma hizmeti ile Kargomex aracılığıyla satın aldığınız ürünü, fıyatının yalnızca %10’u karşılığında bir yıllığına Ceptetamir kalitesiyle koruma altına alabilirsiniz. Ceptekoruma, telefonunuzu yılda 3 defa tamir etme olanağı sunuyor. Hemen Ceptekoruma ‘ya tıklayıp ön sipariş verebilirsiniz.
Artık yurtdışından telefon getirmek ve satış sonrası hizmetlerini düşünmek sizin için problem değil. 30 USD gibi düşük fiyatlarla yurtdışından telefon getirtebilir ve daha sonra uygun fiyatlarla telefonunuzu koruma altına alabilirsiniz.
Pahalı diye istediğiniz telefondan vazgeçmek zorunda kalmayın.

Yorumlar (0) Yorum Yap

/