Friends’in Efsane İkilisi Apple’ın İlk Orijinal Dizisinde Bir Araya Geliyor

Kemal Çetin Ozan

Kemal Çetin Ozan

a.k.a. male version of bridget jones

14 Kasım 2017

Netflix, Hulu ve son zamanlarda ülkemizde BluTV, PuhuTV gibi internet destekli dizi ve film yayınlarının başarı kazanmasından sonra, Apple’ın da bu alanda etkinlik göstereceği dedikoduları uzun zamandır konuşuluyordu. Dedikodular doğru çıktı, Apple ilk orijinal dizisi için bir milyar dolarlık bütçeyi ayırmış.
Başrollerinde Jennifer Aniston ve Reese Witherspoon’un olduğu, Brian Stelter’in Top of The Morning kitabından uyarlanacak olan dizi; sabah programı sunucuları arasında geçen dramayı konu alacak. Henüz ismi belli olmayan yapım için yeni bir platform hazırlanmaya çoktan başlanılmış. Aniston ve Witherspoon ikilisini en son Friends’de bitlikte izlemiştik. O zamandan beri, ikili ilk defa bir yapımda beraber oynayacak.
Ayrıca, Apple’ın yapımcılığını üstlendiği bir dizi daha geliyor; Amazing Stories. Şimdilik sadece isminin belli olduğu yapımın oyuncuları ve yayın tarihi hakkında bir bilgi bulunmuyor.
Duygusal Zekası Yüksek Biri Olmanın Dezavantajları

Türk Dil Kurumunun tanımına göre zeka; insanın düşünme, akıl yürütme, nesnel gerçekleri algılama, kavrama, yargılama ve sonuç çıkarma yeteneklerinin tümüdür. Peki ze...

Duygusal Zekası Yüksek Biri Olmanın Dezavantajları Duygusal Zekası Yüksek Biri Olmanın Dezavantajları
Kariyer Macera Dolu Bir Oyun: İşte Bunlar da Hile Kodları

Yeni bir oyuna başladığımızda öğrenecek çok şeyimiz oluyor. Her oyun keşfettikçe haz aldığımız, engelleri aştıkça heyecanlandığımız, öğrendikçe harika hissetti...

Kariyer Macera Dolu Bir Oyun: İşte Bunlar da Hile Kodları Kariyer Macera Dolu Bir Oyun: İşte Bunlar da Hile Kodları

Yorumlar (0) Yorum Yap