Dünya Devi Amazon Türkiye’de Hizmete Açıldı

Philippe Dumas

Philippe Dumas

Yeni nesil iş insanı

Piyasa değeri 1 trilyon dolara ulaşan ve dünya devi olarak gösterilen e-ticaret sitesi Amazon, bugünden itibaren resmen Türkiye pazarına girdi ve açılışına özel fırsatlar sunduğunu duyurdu.

Türkiye’deki tüketiciler Bugünden itibaren Amazon.com.tr üzerinden milyonlarca ürüne ulaşabilecek.

Amazon.com.tr⇗ bini aşkın yerli işletmenin ürünleri dahil olmak üzere kitap, elektronik, spor, outdoor, oyuncak, ev dekorasyonu ve bebek ürünleri gibi 15 farklı kategoride geniş bir ürün yelpazesi sunuyor.

Amazon.com.tr adresine giren kullanıcılar ise şu mesaj ile karşılıyorlar:


Yapılan resmi açıklamaya göre, tüketiciler pek çok üründe ücretsiz kargo avantajından ve açılışa özel fırsatlardan yararlanabiliyor.


“Türkiye’deki müşterilerimize, binden fazla yerli satıcımız ile beraber milyonlarca ürünü sunmanın heyecanını yaşıyoruz.”

Bloomberg HT’nin haberine göre Amazon.com.tr Ülke Müdürü Sam Nicols şu açıklamalarda bulundu:

“Amazon olarak amacımız, müşterilerin internet üzerinden almak isteyebilecekleri her şeyi, cazip fiyatlarla sunan, dünya üzerindeki en müşteri odaklı şirket olmak. amazon.com’un kurulduğu 1995 yılından bu yana, Türkiye’deki yüz binlerce müşterimiz, dünyanın dört bir yanındaki Amazon mağazalarından milyonlarca ürün sipariş etti. Bugün, Türkiye’deki müşterilerimize, binden fazla yerli satıcımız ile beraber milyonlarca ürünü sunmanın heyecanını yaşıyoruz. Önümüzdeki aylar içinde, ürün yelpazemizi ve teslimat seçeneklerimizi artırarak en iyi müşteri hizmetini sunmak adına Türkiye’deki faaliyetlerimizi geliştireceğiz. Bu sayede, Türkiye’deki müşterilerimizin güvenini kazanmayı hedefliyoruz.”

Dilerseniz aşağıdaki içeriklere de göz atabilirsiniz.
Kategoriler: Gündem, İş

Yorumlar (0) Yorum Yap

/