l Fakro Çatı Merdiveni - CEOtudent

Fakro Çatı Merdiveni

Evinize mükemmel şekilde entegre olacak bu mükemmel merdivenlerle daha önce erişilemeyen alanlardan yararlanarak evinizin koşullarını iyileştirin. Hem kapı hem de çekmece seçilen çam ağacından yapılmıştır. Üç parçalı çatı katı merdivenlerinin katlanması metal merdivenle birlikte, kalıcı merdivenler veya merdivenler için yer olmadığı ve yüksek yüke ihtiyaç duyulan yerlerde 200 kilo kadar ihtiyaç duyulan yerlerde hizmet verecektir.

Metal merdiven, malzemeyi çatı boşluğuna taşımak için bile çok sağlam ve güvenlidir. Kurulum sistemi merdivenlerin iki kişi tarafından kolayca monte edilmesini sağlar. Merdivenler müşteriye tamamen monte edilmiş halde teslim edilir ve herhangi bir ek ön montaj veya ayar gerektirmez. Kapak açma mekanizmasının yapısı, çocuklar da dahil olmak üzere herhangi bir kişinin merdiven kapağını kaldırabilmesi için oldukça rahatlatılmıştır. Bazı modellerde, merdiven yerleşimini kolaylaştırmak için yaylarla donatılmıştır. Merdivenlere bir aksesuar olarak, merdivenlerin kolay kapatılması ve indirilmesi için metal bir çubuk bulunur.

Çatı merdiveni montajını hızlandırmanın yanı sıra kullanıcı rahatlığını artırmak için ek donanımlar mevcuttur. Standart olmayan merdiven ölçüleri de mümkündür, ayrıca aşağıdaki tabloya göre yüksek odalar için standart olmayan merdiven uzunlukları da mümkündür. Fakro çatı merdiveni daha ucuz merdiveninin aksine, çevreleyen malzemeye daha iyi adapte olan beyaz bir kapak ve yardımcı bir tutamacın varlığından farklı olarak, metal bir merdivenin katlandığı metal merdivenlerin gelişmiş bir sürümüdür. Çelik merdivenin üç sabit katlanır parçasından yapılmıştır. Merdivenler aksesuarlarla donatılabilirsiniz.
https://www.fakro.gen.tr
Fakro Çatı Merdiveni 1
Kategoriler: Girişimcilik

Yorumlar (0) Yorum Yap

/