42 Kurgusal Karakter Gerçek Başarı İçin Neler Dedi? [infografik]

Popüler kültürü besleyen en önemli ögelerden olan ana akım sinemanın yanı sıra geçtiğimiz yıllarda popülerliği iyice artan tv dizilerinin yanına, artık yeni bir sanat dalı olarak anabileceğimiz bilgisayar oyunları da eklenmiş durumda.

Bu yapımları bizler için etkileyici ve hatırlanası kılan etmenlerden biri de onları sürükleyen antagonistler oluyor. Bizleri sürükledikleri hikayelerde, başlarından geçenleri seyrederken ya da başardıklarına tanık olurken bu kurgusal kahramanları kendimize örnek alıyoruz.

İşte bu yüzdendir ki artık onların da kurduğu bazı cümleler, sarfettikleri sözler, kendilerini biçimlendirdikleri kalıptan çıkıp yaşadığımız dünyayla ilgili bir görüş bildirmelerini sağlıyor. Onların düşünceleri ve duruşları sayesinde gerçeklerle başa çıkmak bazen daha kolay oluyor.

Cornerstone‘un katkılarıyla seçilmiş bu 42 söylemle sizi baş başa bırakırken dayanamayıp başarıya giden yolda güç her zaman sizinle olsun diyoruz.

Lider olmak kolay değil, liderlik vasfını taşımak da… İster bir orduyu yönetiyor olun ister bir futbol takımını, işiniz çok zor.Bizi hayallerimize ulaştıracak gücü kendimizde bulmamız için bazen sadece başlamak gerekiyor, değil mi?Bir işe girişecekken bize destek olacak, zor anlarımızda elimizden tutacak, sırt sırta verecek birilerine her zaman ihtiyacımız vardır.Mücadele vermeden neleri başarabilir insan?Biraz delilik olmadan yeniliğin kapılarını nasıl açabiliriz?Sonuçta elimize bir şey geçmeyecek olsa bile, korkup o şeye hiç başlamamak daha kötü değil mi sizce de?

Bimilim de olsa bi’fark yaratabilmek için yola çıkan 1MM dijital reklam ajansının bu etkileyici içeriğini kendilerinin de iznini alarak yayınlamak istedik. İçeriğin kaynağına buradan ulaşabilirsiniz.

facebook-paylas2 new-twitter-paylas2

Kategoriler: Başarı

Yorumlar (0) Yorum Yap

/