#23Çocuk23Hikaye

Bİ’FARKLI GÜLÜŞ
Girişimci ruhlu üniversite öğrencileri ortalığı kasıp kavurmaya devam ediyor. 
5 ay önce kadınların regl dönemlerindeki ihtiyaçlarına yönelik olarak ortaya çıkarttığımız HoneyBox projesi, amacından şaşmayarak mutluluğu herkes için ulaşılabilir kılmaya devam ediyor. 
PEKİ BUNU NASIL YAPIYORUZ?
Mutluluğu öncelikli olarak kendi içimizde yaşıyor oluşumuz emin adımlarla ilerlememizin en başlıca sebebidir. Her canlının hayatına dokunabiliyor olmak, onların kalplerinde ritim olabilmek bizlerin yola devam edebilmesi için gayet yeterli bir sebep aslında. Toplumumuzda bu zamana kadar oluşmuş değer yargılarını da göz önüne alarak yapmış bulunduğumuz bütün etkinlikler bizlerin biraz daha ‘biz’ olabilmesi için atılmış maneviyat yüklü adımlardır. Atılan her bir adım içinde bulunduğumuz toplum baz alınarak yapılsa da temelde, ekibimizin mutluluğun paylaşarak çoğaldığına inanmasından kaynaklıdır. 
BİZLER BU MUTLULUKLARI HANGİ YOLLAR İLE PAYLAŞIYORUZ?
İnsan yaşayışı gereği sürekli dinamik bir yapıdadır. Bir şeyler üretebiliyor, bir şeyler tüketebiliyor olmak insanın özü için yapmış olduğu eylemlerdir. Bizler bu işleri yaparken en temelde baz aldığımız şey; yalnızca tüketmekle kalmayıp tükettiğimizin karşılığı olarak üretebilmektir. Bahsi geçen üretim yalnızca somut olarak değerlendirilen şeyler asla değiller. Bir insanın hayatının ufacık bir anına dahi katkıda bulunabiliyor olmak da ben ve ekibim için belki de en zor üretim sistemidir. 
Biz bunu yaparken, yaşayışa işlenmiş değer yargılarını merkez alıyoruz.  Hiçbir canlıyı unutmadan, her bir farklılığı, her bir engeli yanımıza alarak hedefimize doğru devam ediyoruz. 
 Sizlere yapmış olduğumuz her etkinliği, dokunduğumuz her bir hayatı uzun uzun anlatmak çok isterim ancak benim bunları anlatıyor oluşum yalnızca sizlerin okumasını uzatır. Bu nedenle yalnızca  fotoğraf ile mutluluğu nasıl paylaştığımızı sizlere göstermek, hissettirmek isterim. 
BU DOKUNUŞU AÇIKLAMAK GEREKLİ….
Ulusal Egemenliğimizin simgesi olarak coşku ile kutlanan 23 NİSAN’ı kutlamaya ekibimiz çoktan başladı bile.  Değer Otizm ile birlikte gerçekleştirmiş bulunduğumuz 13.04.2019 tarihli #23çocuk23hikaye adlı etkinliğimizde her bir Otizm’li çocuğa iç dünyasını yansıtma şansı vererek kendi kutularını tasarlamalarını istedik.  Onlarla beraber geçirdiğimiz keyifli anlar sonucunda gördük ki, ‘farklı’ olarak değerlendirdiğimiz her şey gerçekten büyük ‘fark’ yaratıyor. Bize bu hayatlara dokunma fırsatı veren Değer Otizm ailesine ve bizlerle beraber keyifli vakit geçirmeyi kabul eden tüm çocuklara ne kadar teşekkür etsek bizce az kalır. 
Asla yaşattıkları keyifli anların ve verdikleri mutluluğun karşılığı olmasa da 23 çocuğun tasarlamış bulunduğu kutularımızı 23.04.2019 tarihine kadar www.letshoneybox.com sitemizde satışa sunarak elde edilen gelirleri Değer Otizm Derneği’ne bağışlıyoruz.  
Bir suratta tebessüm, bir kalpte ritim olabilmek bizlerin mutluluğu için kafidir. 
Sizlerde yapılan bu etkinliğe destek olmak istiyorsanız websitesi üzerinden sipariş verebilir ve 23 çocuğun hikayesine bir dokunuşta bulunabilirsiniz. 
‘’Güç dediğin bir gülümsemene bakar’’ diyerek devam ettiğimiz bu yolda uğradığımız her bir durağı sizlerle paylaşacağımdan emin olabilirsiniz ? 
Sevgiyle kalın…
Kategoriler: Gündem

Yorumlar (0) Yorum Yap

/