Starbucks’ta Bitcoin ile Ödeme Dönemi Başlıyor

Hatice Dirgen

Hatice Dirgen

Editör @ceotudent

30 Aralık 2016

En popüler dijital ödeme yöntemlerinden olan Bitcoin artık Starbucks alışverişlerinde de kullanılabilecek. Bunun için de müşterilerin öncelikle iPayYou.io kullanıcısı olmaları gerekiyor.

Mobil Bitcoin cüzdanı iPayYou üzerinden Starbucks uygulamasına doğrudan para gönderme imkanı da mevcut. Böylece mobil cüzdandaki bitcoinler, Starbucks’ın mobil uygulaması sayesinde kasada ödeme işlemi sırasında kullanılabiliyor.

Bu yeni sistem sayesinde Starbucks, yaşadığımız dijital dünyada tercihini dijital para biriminden yana kullanan sayısız müşterisi için kolaylık sağlarken dijital para birimini de ekonominin içine dahil etme yolunda önemli bir aşama kaydetmiş oluyor.

iPayYou platformu ayrıca çeşitli markaların hediye kartlarını satın almaya da olanak sağlıyor. Bu sayede Bitcoin ile satın alınmış dijital hediye kartı da mağazada ödeme için kullanabilir hale geliyor.

facebook-paylas2 new-twitter-paylas2

Kariyer Macera Dolu Bir Oyun: İşte Bunlar da Hile Kodları

Yeni bir oyuna başladığımızda öğrenecek çok şeyimiz oluyor. Her oyun keşfettikçe haz aldığımız, engelleri aştıkça heyecanlandığımız, öğrendikçe harika hissetti...

Kariyer Macera Dolu Bir Oyun: İşte Bunlar da Hile Kodları Kariyer Macera Dolu Bir Oyun: İşte Bunlar da Hile Kodları

Yorumlar (0) Yorum Yap