Silikon Vadisi Ruhunu Arayanlar Buraya: 5 Adımda İnovatif Bir Teknoloji Şirketinde Çalışmak

Softtech

Softtech

Öncü teknoloji.

Her sektörün kendine has çalışma dinamikleri vardır. Hareketli ve sürekli koşuşturma içinde geçen mesailerden oluşan alanlar olduğu gibi bazı alanlar için senaryo tüm gün rakamlarla boğuştuğunuz masa başı bir günden ibaret olabilir.
Teknoloji şirketlerinde çalışmak ise diğer sektörlerden biraz daha farklı bir maceradır. Geleceğe yön veren isimlerle bir arada, kendinizi Silikon Vadisi’ndeymiş gibi hissettiren bir yerde bulunmanın nasıl bir his olduğunu merak ediyor musunuz? O zaman başlayalım.

1) Teknoloji şirketleri yaptığınız işe değer veren bir kültüre sahiptir.

Teknoloji üretmek, geleceği şekillendirmektir. Bunun farkında olan zihinler, inovatif bir atmosferde tüm potansiyellerini ortaya koymak için uğraşırlar. Fikirlere önem veren bir kültürün hâkim olduğu teknoloji şirketlerinde herkesin söz hakkının olduğu bir düzen hakimdir. Teknolojik ilerlemeyi sağlamak adına ilerlemeci bir kültür olmazsa olmazdır.

2) Sürekli yeni becerileri edinirsiniz, gelişimden kaçamazsınız.

Teknoloji, yenilikten beslenir. İlerleme, gelişme gibi olgular teknolojinin temelini oluşturur. Sürekli inovasyonun olduğu bir ortamda, siz de yeniliğe ayak uydurarak kendinizi güncellersiniz. Potansiyelinizi ortaya koymak için daha fazla yetkinliğe sahip olmaya çalışırsınız. Teknoloji şirketinde çalışmak, kendinizi sürekli geliştirmenizi sağlar.

3) Teknoloji şirketlerinde çalışan mutluluğu her zaman önceliklidir.

Teknoloji şirketleri, hayatın temelinde insan olduğunu en iyi bilen şirketlerdir. Ürettikleri ürün ve hizmetlerle insanlığın gelişmesi için çalışan bu şirketler, çalışanlarının en yüksek düzeyde memnuniyetle çalışmalarını isterler çünkü mutlu çalışanlar sayesinde yoluna daha güçlü devam edeceğini bilirler.

4) Gelişim için değer yaratmanın hazzını yaşarsınız.

Yarınlar, bugünden onu tasarlayanlar sayesinde var olur. Onu şekillendirenler ise gelişim ve ilerleme için çalışanlardır. Bir teknoloji şirketinin en değer verdikleri fonksiyonlarından biri; bugünün sorunlarını, yarının teknikleriyle çözüme kavuşturmaktır. Geleceği tasarlayanlar arasında olmanın verdiği sorumluluk ve hazzı en çok deneyimleyebileceğiniz alanlardan bir tanesi teknoloji şirketleridir.

5) Sizinle aynı heyecanı taşıyan insanlarla bir arada olursunuz.

Teknoloji, üzerinde çalışmak için heyecan duyulması gereken bir alandır. Teknoloji şirketinde çalışırken bilim-kurgu kitap ve filmlerinde gördüğünüz yenilikleri hazırlama fırsatı sizin ellerinizin ucundadır. Bu, geleceği hayal edenler için heyecan verici bir durumdur. Sizinle birlikte bu hevesi taşıyan ve geleceği tasarlamak için çalışanlar kişilerle bir arada olmak, düşündüğünüzden daha fazla keyif verir.
Genç yazılımcı! Bu ruhu doya doya yaşayabileceğin bir fırsat şu an tam karşında duruyor.

Türkiye’nin öncü teknoloji şirketlerinden Softtech’te, değer yaratmanın keyfini yaşaman ve kendini geliştirmen için Yetenek Kuşağı⇗ programına başvurabilirsin.

Yetenek Kuşağı Programı, kişiye özel hazırlanmış eğitimler, mentorluk programı, akademik destek programlarının yanı sıra Şanghay ve San Francisco’daki Softtech ofislerine yolculuk fırsatlarıyla, genç yeteneklerin gelişimlerini destekliyor!

Detaylı bilgiye ve başvuru sayfasına buradan⇗ ulaşabilirsiniz.

Kategoriler: Uncategorized @tr

Yorumlar (0) Yorum Yap

/