PUBG Mobile Hilesi 2020 (UC Hilesi, Gümüş Hilesi, Kıyafet Hilesi, Para Hilesi)

Shelly

Shelly

Brawl Stars!

PUBG hilesi ile ilgili tüm gerçeklere ve doğru bilinen birçok yanlışa bir açıklama getirmek adına bu içeriği oluşturduk. PUBG UC hilesi, PUBG Lite BC hilesi, PUBG para hilesi, PUBG mobile uc hilesi gerçek mi? Bu tür yöntemlerle hile yapmak mümkün mü? Mevcut hileler gerçekten çalışıyor mu? Tüm bu sorulara gerçekçi cevaplar bulmak istiyorsanız sizi şöyle alalım. ?

 

 

 

pubg hilesi
Tam adı PlayerUnknown’s Battlegrounds olan PUBG, Krafton firmasının alt markası olan Bluehole tarafından geliştirilen, yayınlanan çok oyunculu bir FPS/battle-royale oyunu. Oyunun ana sürümü ilk kez 2017 yılının 20 Aralık gününde Windows platformunda yayınlandı. Xbox One versiyonu ise 12 Aralık 2017 yılında piyasaya sürüldü. PUBG benzeri oyunların mobildeki yükselişi ile 19 Mart 2018’de Bluehole firması PUBG Mobile’ı Android ve İOS cihazları için yayına aldı.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

PUBG, 100’e yakın mobil oyuncunun devasa bir haritada birbirlerini öldürerek yaşamaya çalıştıkları bir ölüm maçı oyunu olarka tanımlanabilir. Oyuna başlayan oyuncular tek başlarına, 2 ya da 4 kişilik takımlar şeklinde ya da 4 kişilik takımlara karşı tek başlarına katılabilir. Oyuncular haritaya indikleri anda oyuna bir etkisi olmayıp yalnızca estetik amaç taşıyan bireysel giysi kıyafet seçimleri dışında diğer savaşçılara karşı avantaj sağlayacak bir şeye sahip değillerdir. Oyun bu yanıyla “çar” mantığının dışında tamanen bireysel becerilerin ön planda olduğu bir oyundur. Savaşçıların ihtiyacı olan itemler harita üzerinde toplanmaktadır.
 

 


Peki PUGB hilesi mümkün mü? Böyle bir şey gerçekten var mı?

Oynanış hileleri mümkün. 3. parti yazılımlar ile oyunu manipüle eden oyuncular var. Fakat fark edildikleri anda 10 yıllık bir ban yiyorlar. Firma bu konuda aşırı katı ve bu hilecilerden çok rahatsız. Bakın Bluehole firması bu konudaki hassasiyetini şuradaki sayfada şu şekilde dile getiriyor:
“Hile Karşıtı Sistem, oyuncuların oyundaki davranışlarına kesinlikle dikkat eder. Oyundaki kural ihlalleri sistem tarafından tespit edildikten sonra önlenecek ve cezalandırılacaktır.”
Fakat UC hilesi, para hilesi, Kıyafet hilesi, Gümüş hilesi gibi hileler elbette mümkün değil. Zaten gelir kaynağı bunlar olan, gelir akışını bunun üzerine kurgulamış olan milyon dolarlık bir oyun firmasının bu tür hilelere izin vereceğini düşünmek biraz anlamsız.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Araştırıp tıkladığınız ve direktifler doğrultusunda fayda sağlamaya çalıştığınız tüm hileler gün sonunda hile kurgusunu yapanlara fayda sağlamaktan başka işe yaramıyor. Yani kısacası bunlar tezgah. Resmi ve Official şekilde sayfalar tasarlayıp buradan sizi kendi sosyal medya hesaplarını takip etmenizi bekliyorlar. Artı olarak hesabınıza para, UC, gümüş falan da gelmiyor.
 

 


O halde biz size tamamen yasal bir PUBG Hilesi verelim

Google Play Store’a giriyorsunuz arkadaşlar. Burada Google’ın kendine ait olan bir uygulama var: Google Ödüllü Anketler. Bu uygulamayı indirin, buradaki anketlere bir kullanıcı gibi katılın. Siz anket yaptıkça Google Play Store hesabınızda nakit para birikiyor. Bu kazandığınız para ile PUBG Mobile mağazasından UC, gümüş, kıyafet satın alabilirsiniz. Bununla ilgili şu video size yardımcı olabilir:

 

 

 

PUBG Mobile’ın diğer mobil oyunlara göre çok daha adil bir ortam sunduğunu unutmayın. Oyunda gördüğünüz en iyi oyuncular buna zaman harcayıp emek veren insanlar. Yani emek vermeden PUBG’de iyi bir noktaya gelmeniz çok zor.

 

 

 

Bu harika deneyimi hala yaşamayanlar varsa aşağıdaki resmi bağlantılardan oyunu indirebilirler.

This post is also available in: English Français Español Deutsch

Kategoriler: Kültür, Oyun Hileleri

Yorumlar (0) Yorum Yap

/