Müfredatın Yakalayamadığı Yetenek Setlerini Kazanmanıza Yardımcı Olacak 7 Online Eğitim

Günümüzde, bilim ve teknoloji alanında daha önce hiç olmadığı kadar hızlı bir değişim ve gelişim yaşanıyor. Lise ve üniversite müfredatları ise bu hıza ayak uydurup bugünün ve geleceğin ihtiyaç duyulan becerilerini öğrencilere yeterince aktaramıyorlar.
Müfredatların yakalayamadığı bu yetenekleri hızlıca öğrenip uygulamak emin olun sandığınız kadar zor değil. Online ortamlarda uzmanlar tarafından verilen eğitimlerle bu yetenekleri kolaylıkla edinebilirsiniz.

1) İnterneti Kötüye Kullananlarla Savaşın: Etik Hackerlık

İçinde bulunduğumuz zaman diliminde siber saldırıların sayısı, kapsamı ve etkileri hızlı bir şekilde artıyor. Bu sebeple sahip oldukları becerileri ‘iyi niyetli’ amaçlara hizmet etmek üzere kullanan etik hackerlara olan ihtiyaç hem ülkemizde hem de dünyada her zamankinden daha fazla.
Eğer siz de kendinizi hacker saldırılara karşı korumak ya da günümüzün en çok kazandıran mesleklerinden ‘beyaz hacker’ olmak istiyorsanız, vakit kaybetmeden %94 indirimle 27.99 TL’ye sunulan Etik Hacker Olma kursuna⇗ kayıt olabilirsiniz.

2) İnternet Dünyasının Parçası Olun: Web Programlama

Teknolojinin dur durak bilmeyen gelişmeleriyle beraber kodlamaya başlamak ve yeni yetenekler edinmek artık bir zorunluluk haline geldi. CSS, HTML ve JavaScript gibi programlama dillerine hakim olmadan da iyi bir web sitesi tasarlamanız mümkün değil. Bu sebeple rekabetin her geçen gün arttığı bu alanda dersler almak ve hızlıca uzmanlaşmak oldukça yararlı olacaktır.
Web programlamayı A’dan Z’ye öğrenmek, bu alanda iyi bir kariyer sahibi olmak isterseniz %93 indirimle 27.99 TL’ye sunulan Komple Uygulamalı Web Geliştirme Eğitimi⇗‘ne kayıt olabilirsiniz.

3) Günümüzün Popüler Alanı: Mobil Uygulama Geliştirme

Bugün dünyada elinde akıllı telefon olmayan insan neredeyse yok. Her akıllı telefonda da birçok uygulama olduğunu düşünürsek, mobil uygulama geliştirmenin ne kadar değerli bir yetenek olduğunu kolaylıkla anlayabiliriz. Mobil Uygulama Geliştiricisi geleceğin en parlak mesleklerinden biri. Bu alanda dünyanın en büyük teknoloji firmalarında güçlü bir kariyer inşa edebilirsiniz. İyi bir fikirle yola çıkıp kendi uygulamanızı çıkarabilir, kendi işinizin patronu olabilirsiniz.

Günümüz teknoloji dünyasında, adını sıkça duyuran başarılı yazılımcılar Android ve iOS geliştiricisi olmak isteyenler için online eğitimlerin en doğru başlangıç olduğunu söylüyorlar. Udemy’de yer alan Android Mobil Uygulama⇗ ve iOS Mobil Uygulama⇗ kurslarına %93 indirimle 27.99 TL’ye kayıt olabilirsiniz.

4) Olmazsa Olmaz: İyi Derecede İngilizce

İngilizce eğitimini küçük yaşlardan itibaren almaya başlayıp yıllarca ders görsek de ülke olarak İngilizce seviyemiz hala yeterli değil. Ne yazık ki bu konudaki sıkıntımız halen devam ettiği gibi ilerleyen yıllarda da çözülemeyecek gibi görünüyor. Bugün geldiğimiz noktada artık neredeyse tüm mülakatlar İngilizce olarak gerçekleşiyor. Mülakata gideceğimiz günün sabahı bu konuyla ilgili ciddi karın ağrıları yaşıyoruz.
İngilizce, günümüzün olmazsa olmaz becerilerinin başında geldiği için ne kadar ileri düzey İngilizce’ye sahip olursak o kadar iyi. Sıfırdan başlıyor olsanız bile doğru online kurslarla kısa sürede ileri düzey İngilizce’ye sahip olabilirsiniz. Udemy’de 30 binden fazla öğrencinin katılım sağladığı Sıfırdan İleri Seviyeye İngilizce Kursu⇗‘na yine %93 indirimle 27.99 TL’ye kayıt olabilirsiniz.

5) Her Geçen Gün Etkisi Artan Bir Alan: Oyun Geliştirme

Küçükken Fifa, Call Of Duty ve Need for Speed gibi oyunlara hayran kalıp ben de ileride oyun yazmak istiyorum diyor muydunuz? Eğer böyle bir hayaliniz vardı ve bugün o hayalden çok uzaksanız üzülmeyin. Online ortamda alabileceğiniz kaliteli kurslarla bu hayalinize kısa sürede erişebilirsiniz.

Oyun geliştiriciliği ve oyun tasarımcılığı günümüzün en çok kazandıran mesleklerinden biri. Gün geçtikçe de önemi artıyor. Udemy’nin en beğenilen kurslarından biri olan Sıfırdan 2D & 3D Oyun Geliştirme Eğitimi⇗‘ne %93 indirimle 27.99 TL’ye kayıt olup bu alanda iyi bir eğitim alabilirsiniz. Bu eğitimde hem yazılım hem tasarım bir arada! Ders boyunca geliştireceğimiz tüm oyunları sıfırdan kodlayarak ilerlemekle beraber oyunu tamamlamak için ihtiyaç duyacağımız tüm sanatsal öğeleri de nasıl tasarlayacağınızı öğreneceksiniz.

6) Yapay Zekaya Giden Yol: Makine Öğrenimi

Yapay zeka, 21. yüzyılın en çok konuşulan konularından birisi. Öyle görünüyor ki bu konu önümüzdeki yıllarda hayatımızı daha da fazla etkileyecek. Yapay zekayla birlikte veri bilimine de ilginiz varsa mutlaka öğrenmeniz gereken bir konu var: Makine Öğrenimi. Üniversite müfredatlarının yeterince üzerine eğilmediği bu alanda gelişmek için R ile Veri Bilimi ve Machine Learning⇗ adlı kursa yine %93 indirimle 27.99 TL’ye kayıt olabilirsiniz.

7) İş Dünyasının Vazgeçilmez Programı Excel’de Uzmanlaşın

Bildiğiniz gibi Excel, Microsoft’un en çok kullanılan araçlarından biri. Excel’de hücrelerin kopyalanması gibi en temel işlemlerden, fonksiyonlar, pivot tablo, veri analizleri ve Microsoft Query’e kadar her şeyi yapmak mümkün. İş dünyası için de vazgeçilmez olan bu programı detaylıca öğrenmek için Microsoft Excel | Sıfırdan Zirveye⇗ adlı eğitime de %93 indirimle 27.99 TL’ye kayıt olabilirsiniz.

Kariyer yolculuğunda Udemy yanında!

Udemy kurslarını bir kere satın aldığınızda bu kurslara ömür boyu erişim hakkınız oluyor. Dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden sürekli güncellenen bu eğitimlere ulaşabiliyorsunuz. Her kurs içerisinde çok sayıda uygulama ve proje var. Yani sadece teoride kalmayıp bol uygulamalı örnek uygulamalarla kendinizi geliştirebiliyorsunuz. Üstelik takıldığınız herhangi bir konuda kurs eğitmenine anında ulaşıp yardım talebinde bulunabilirsiniz. Ödevinizde takıldıysanız eğitmene soru sorabilirsiniz.

Udemy’nin sizin için özel seçtiği kurslar⇗ şimdi %90 indirimle 27.99 TL!

Kategoriler: Gelişim

Yorumlar (0) Yorum Yap

/
Exit mobile version