İşinizi Dünyanın Her Yerinden Yönetebilmenizi Sağlayan 12 Araç

Bir zamanlar evde veya ofis dışında çalışmak, sadece Silikon Vadisi kökenli olup öne çıkan yeni işletmeler tarafından tercih edilen bir yöntemdi. Günümüzde ise bu çalışma şekline çok daha fazla rastlamaya başlar olduk. Buna paralel olarak, geçtiğimiz yıl Amerikalıların %37’sinin evden çalıştığı tespit edildi.

Bu oluşumun yaygınlaşmasının hem şirket hem de personel tarafına bir takım faydalar sağladığını söyleyebiliriz. Şirketler yönetim masraflarını azaltırken çalışanların ev ile iş arasında ulaşıma harcayacağı süre bir kayıp olmaktan çıkıyor ve kendilerine veya ailelerine ayırabileceği bir zaman dilimi haline geliyor. Günümüzde şirketlerin işletilmesinden tamamen internet sorumlu diyebiliriz. Yüzlerce çalışanı olan geniş bir şirket yönetiyor olsanız da, küçük bir takım sahip bir girişimci olsanız da işinizi dünyanın her yerinden yürütebilmek için online araçları ve yazılımları kullanabilirsiniz. İnternet bağlantınız olduğu sürece, coğrafi koşullar bir engel teşkil edemeyecektir.

Konu bulut tabanlı araçlar ve servisler sunan yazılım uygulamalarına gelince birden çok seçeneğiniz var; Wabash Power Equipment Company, işletmenizi dünyanın her yerinden yönetebilmeniz için gereken 12 online aracı gösteren infografik oluşturmuş. Biz de sizler için Türkçeleştirdik.

facebook-paylas2 new-twitter-paylas2

Kategoriler: Dijital, Girişimcilik, İş

Yorumlar (0) Yorum Yap

/