Keşfetmenin En Hızlı Yolu

Allzin’i anlatmaya “#şiirsokakta ama hangi sokakta?” diyerek başlayabiliriz sanırım.. Felsefenin altında yatan anlamı gün yüzüne çıkarmak adına aşağıdaki 3 soruyu size sormak istiyorum;

Çevrende neler olduğunu biliyor musun?

Çevredeki potansiyel müşterileri işletmene istediğin her an davet edebiliyor musun?

Bu 2 soru mevcut platformalarda 3. soru olan; İnsanlarla ortak aktiviteler yapmak için daha önceden tanışıyor olman şart mı? konusunu da sorgulamamıza neden oluyor.


Allzin çevremizin bizi ne derece etkilediğinin gözardı edilmemesi gerektiği düşüncesiyle yepyeni bir iletişim kanalı olarak bu problemleri çözmek istiyor.

Bildiğiniz ve kendimizden de fark edebileceğimiz gibi 80 milyon nüfuslu ülkemizde 48 milyon mobil kullanıcısından çevresine bakarak yürüyenimiz kalmadı gibi bir durum söz konusu.

Akıllı telefonlarımızdan gözlerimizi alamıyoruz. Gezerken keşfetmeye, alışverişe, etkinliğe, sohbete vakit ayıramadığımızın farkında bile değiliz çoğu zaman. Neler kaçırmıyoruz gözlerimizi telefondan alamadığımız anlarda bir düşünsenize..

Allzin bu dezavantajı avantaja dönüştürmek üzere tasarlandı. Kaçırdığımız anları ekranlarımıza getiriyor. Bununla birlikte ekrana bakmasan dahi gözden kaçırabileceğin birçok andan da haberdar olmanı sağlıyor.

Birkaç örnekle yürüme mesafesinde ulaşabileceğimiz olan biten neler geliyor ekranlarımıza görelim. Aynı zamanda bize de örneklerdeki gibi anlarımızı paylaşma imkanı sunuyor.

Etkinlik,

Konser (sokak konseri dahil),

Reklam, indirim, fırsat, kampanya, mutlu saatler (Happy Hours) indirimleri,

Yeni insanlarla tanışabilme,

Nöbetçi eczane,

Konut/kiralık satılık ilanı,

İngilizce/matematik gibi özel ders eğitmeni,

Araç kiralık/satılık ilanı,

Maç yayını yapan mekan,

Kan ihtiyacı ilanı,

Kayıp eşya ilanı,

Personel alımı ilanı,

Halı sahaya eksik adam, (bazen de okeye dördüncü)

Daha önce hakkında hiç fikir sahibi olmadığımız ilgi alanlarının keşfi,

Basılan ama dağıtılmayı bekleyen Broşür, Bülten derdinden kurtulma,

Çevrenizdekilere ihtiyaçlarınızı duyurma (boyacı, tesisatçı, yardım, vb.)

Her gün bir işletmenin kapanışına ve gün geçmeden yerine yeni umutlarla yenisinin açıldığına şahit oluyoruz. Her bir açılış-kapanış-açılış döngüsü kaybedilen emek, zaman, para demek oluyorken hayal kırıklıkları ile sonlanan umutlar haline geliyor.

Allzin reklam gücü olan işletmelerle rekabet edebileceğin, kapının önünden geçerken bile işletmeni fark edemeyen herkese istediğini (reklam, kampanya, indirim, fırsat) duyurabileceğin platform sunuyor. Herhangi bir bağlantıya veya arkadaşlık, takip isteğine gerek olmadan herkesle ürünleri paylaşabileceksin, üstelik mesafe aralığı ayarları sayesinde kapının önünden daha da uzakları da haberdar edebileceksin.

Böylece potansiyel müşteriler de çok yakınındaki kaliteli ve hesaplı ürünlere erişebilecek, seçim yapma şansını elde etmiş olacaklar.

Diyoruz ki;

İster sosyal kullanıcı ol; istersen işletme yöneticisi ol, Allzin tam sana göre!

Etkinlik bul, yeni şeyler öğren, tavsiyeler gör, indirimler gör çevreni keşfet.

Fırsatlar yarat, indirimler yap, ürünlerini herkese göster potansiyel müşterilere ulaş.

Çok hızlı, çok kolay..

İstersen mahallende istersen ilk defa gittiğin ve hiç bilmediğin bir yer de Allzin ile her şey yolunda!

Allzin’i hemen indir 🙂
https://itunes.apple.com/tr/app/allzin/id1186723320?mt=8

Yorumlar (0) Yorum Yap

/
Exit mobile version