Avrupa’nın En Büyük İnovasyon ve Girişimcilik Festivali Fifteen Seconds Türkiye’de

Alanında uzman konuşmacıları ve markaları ağırlayan Fifteen Seconds, ezberleri bozan konsepti ve ilham veren içerikleri ile 21-22 Nisan’da Türkiye’ye geliyor!
İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Salonu’nda gerçekleşecek olan inovasyon ve girişimcilik festivali Fifteen Seconds; yenilikçi markalara, start-up firmalara, iş ve sanat dünyasının önde gelen temsilcilerine iki gün boyunca ev sahipliği yapacak. Ayrıca festival; geleceğe yön veren konuşmalardan yaratıcı deneyim alanlarına, sosyal sorumluluk projelerinden eğlenceli aktivitelere kadar birçok benzersiz alternatif ile katılımcıların karşısına çıkacak.

İş Ağınızı Genişletin ve Geleceği, Avrupa’nın Öne Çıkan Festivalinden, En İyilerden Öğrenin!

2014 yılından beri Avusturya’nın Graz şehrinde gerçekleşen Fifteen Seconds Festivali, öğrenmeyi yaşam boyu bir aktivite olarak görenler için 2020’de Türkiye durağıyla dünyaya açılacak.

Birbirinizi Tanıyın, Paylaşın ve İlham Alın!

Katılımcıları ilham verici sonuçlara ulaştırmak amacıyla yeniden tasarlanan Fifteen Seconds Festivali, iş ağı oluşturma formatlarını yeni baştan yazıyor. Kartvizit alışverişini, sınırsız ve denenmemiş iletişim imkanlarıyla değiştiren festival, geleceği şekillendirme potansiyeline sahip trendleri, teknolojileri, başarı hikayelerini ve yeni başlangıçları kendi dünyasına davet ediyor.
Festival kapsamında her yıl Google, Amazon, P&G, IKEA ve Apple gibi dünyaca ünlü markaların temsilcileri ve deneyim alanlarıyla buluşan katılımcılar, fuaye alanında ilham verici birçok fikre ve ürüne ulaşma imkânı elde ediyor.
Fifteen Seconds Festivali’nde tasarım, sanat, müzik ve bilim alanında faaliyet gösteren herkes, fikirlerini ve çalışmalarını özgürce paylaşabiliyor. Katılımcılar; iş, girişimcilik, eğitim, teknoloji ve sosyal sorumluluk gibi alanlardaki en parlak zihinlerin konuşmalarını dinleme fırsatına sahip oluyor. Tamamen geleceği şekillendirme üzerine kurgulanan festivalde, kişisel değişim ve gelişim ortak bir amaç haline geliyor.

Üst Düzey Temsilciler Bir Araya Geldi!

Fifteen Seconds Festivali’nin lansmanına, iş ve teknoloji dünyası yoğun katılım gösterdi.
12 Eylül Perşembe günü Beykoz Kundura Fabrikası’nda gerçekleşen Fifteen Seconds Festivali’nin tanıtım toplantısına; iş, sanat ve teknoloji dünyasının üst düzey temsilcileri katıldı. Türkiye temsilciliğini Manastır Organizasyon Ajansı’nın kurucusu Dr. Attila Sevim ve ekibinin üstlendiği festivalin lasmanında, açılış konuşmasını festivalin kurucusu Stefan Stücklschweiger yaptı. Ayrıca The New York Times’dan Pamela Kaupinen, IBM‘in Dijital Direktörü Kei Shimada, Bei IURIO‘nun kurucularından Arnold Scherabon ve NIMEH & Partners’ın kurucularından George Nimeh de festival deneyimlerini davetlilerle paylaştı.

Katılım ve etkinlik hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Kategoriler: Gündem

Yorumlar (0) Yorum Yap

/