Aklımız Saçımızla Ölçülüyorsa #BizYokuz!

8 Mart Kadınlar Günü yaklaşırken markalar da projeleriniz açıklamaya başladı. Bu markaların başında da Türkiye’nin önde genel saç bakım markalarından Elidor geliyor. Elidor, bir süredir kadınlara yönelik negatif ayrımcılığın önüne geçmek için reklam filmleri, sosyal medya kampanyaları yürütüyordu. Marka, dün gerçekleştirdiği lansmanında ise yeni “Biz Yokuz” projesini duyurdu. Projenin reklam filmi de ilk kez lansman sırasında gösterildi. 
Proje elçileri Hazar Ergüçlü, Dilan Çiçek Deniz ve Melisa Şenolsun olan kampanya şimdiden sosyal mecralarda konuşulmaya ve projeye destekçi toplamaya başladı. Üstelik projeye destek vermek günümüz dünyasında pekte hiçe sayılır bir şekilde olmuyor. Projeye destek vermek isteyen herkes 2-8 Mart arasında Instagram hesaplarını dondurup “Aklımız saçımızla ölçülüyorsa, biz yokuz!” diyorlar. 
Günümüz dünyasında birçoğumuz Instagram bağımlısı hale gelmişken bu adımı tamamlayanlara bir alkış tutsak abartmış olmayız. Instagram profillerini 8 Mart’a kadar askıya alma işlemini önce marka elçileri Hazar Ergüçlü, Dilan Deniz ve Melisa Şenolsun gerçekleştirdi. Ünlü oyuncu Belçim Bilgin’in de profilini dondurarak destek gösterdiği proje umuyoruz ki hedefine ulaşır. Üstelik kampanya bu kadarla da bitmiyor. Elidor, “Biz Yokuz” mesajını daha da güçlendirmek için 5 Mart günü farklı kanallarda ürünlerini raflardan kaldıracak.
Kategoriler: Gündem

Yorumlar (0) Yorum Yap

/