Güvenlik kamerası kayıt cihazı

Tüm evlerin ev güvenlik kamerası ile donatıldığı bir günü görmek için geleceğe bakmak zorunda değilsiniz. Modern günde, yaygın İnternet kullanımımızla, ev güvenliğine yaklaşımımızda şaşırtıcı bir şekilde yetersiz kaldık. Basit bir çevrim içi market siparişi verirken ne kadar bilgi verdiğinizi düşünün adınız, adresiniz, satın aldığınız şeylerin türü, ne zaman olacağınız ve ne ölçüde dışarıda kalacağınız ve binanıza nasıl gireceğiniz konusunda talimatlar bile verebilirsiniz.

Şaşırtıcı değil mi? Hırsızları caydırmak için insanların tatilde evdeyken ışıklarını bıraktıkları bir çağdan, yokluğumuzun reklamını yapan formları mutlu bir şekilde doldurduğumuz bir dünyaya gittik.

Yine de eğer teknoloji bizi savunmasız bıraktıysa, o zaman bizi de güvence altına alabilir. Teknoloji şirketleri, bağlı ev CCTV kamera alanında yenilik yapmak için zorlanıyorlar. Gelecek olan güvenlik şirketi Ring’in sevdiği büyük yatırımlar, ev güvenlik kameralarını daha belirgin hale getirdi.

Özetle, bu kameralar evinizin hem içini hem de dışını kaydeder ve görüntüleri bir yere kaydeder. Hangisinde satın aldığınıza bağlı olarak bulutta olabilir, cihazın kendisinde olabilir. Genellikle, akıllı telefonunuzla da bağlantı kurarlar; böylece İnternet bağlı dünyanın neresinde olursanız olun, evde olan her şeyi canlı olarak izleyebilmenizi sağlar.

https://www.guvenlik-kamerasi.net
Kategoriler: Başarı

Yorumlar (0) Yorum Yap

/