300 Bin Öğrenci İle Türkiye’nin En Büyük KAMPUS’ü

Üniversite öğrencileri için anonim sosyal ağ olan Kampus uygulaması 300 bin kullanıcısı ile Türkiye’nin en büyük kampüsü.
Kampus; üniversite öğrencilerini hedefleyen mobil sosyal ağ uygulaması. 2015 yılında Gökhan Örün tarafından kuruldu ve geçtiğimiz Ekim ayında 300 bin kullanıcıya ulaştı.
Kampus’ün diğer sosyal ağlardan farkı %100 anonim olması. Kampus‘te kayıt yok. Profil sayfası yok. Birbirini takip etme yok. Özetle Kampus’te kullanıcıların bir kimliği yok! Kampus üye olunmadan kullanılabiliyor.
Kampus, anonim olma özelliği ile, öğrencilere her konuda çekinmeden paylaşım yapma imkanı veriyor. Uygulama içerisinde öğrenciler kimseyle paylaşamadıkları düşüncelerini, yaşadığı iyi kötü olayları, komik ve ilginç hikayelerini paylaşıyor. Kampus’te öğrenciler bugüne kadar 12 Milyon mesaj ve 120 Milyon yorum paylaştı.
Üniversite öğrencilerinin duygu ve düşüncelerini hiç bir kimlik bilgisi vermeden yakınlarındaki diğer öğrenciler ile paylaşabileceği Kampus Türkiye’deki 7 Milyon üniversite öğrencisinin özgür sosyal ağı olmayı hedefliyor.
Kampus uygulaması iOS cihazlar için https://itunes.apple.com/app/id926143682 ve Android cihazlar için https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kampus adreslerinden ücretsiz indirilebilir. Web sitesi adresi https://www.kampus.rocks.

Yorumlar (0) Yorum Yap

/