Ucuz Minecraft Premium Alma Yöntemleri 2020

Herkese selam arkadaşlar. Yaklaşık 6 yıldır Minecraft oynayan bir arkadaşınız olarak sizlere bir süredir tercih ettiğim ucuz minecraft premium satın alma yöntemlerinden bahsedeceğim. Ben öğrenciyim ve bütçem kısıtlı. Sizlerde benimle aynı durumdaysanız vereceğim adımları uygulamanız bütçenize ve size artı katar. Şunu belirtmeliyim ki bu anlatacaklarım sadece tavsiyedir ve yıllardır hiç sorun yaşamadım, siz yinede bütçeniz varsa Minecraft‘ın resmi sitesinden alışveriş yapın.
Ucuz Minecraft Premium Hesap Satın Alma
Bu konuda bir çok fikir var ama ben kendi tecrübelerimden anlatacağım müsadenizle. Şimdi araştırmalarım sonucu ucuz minecraft hesabı almak şu şekilde mümkün oluyormuş; bazı yabancı siteler bu hesapları toplu satıyormuş. Parası olan sitelerde onlardan toplu şekilde ucuza satın alıp ufak fark koyarak tek tek satıp para kazanıyormuş. Bunu öğrendikten sonra araştırdım ve https://www.minekral.com adında bir site buldum. Site şöyle;
Epeyce müşterisi ve olumlu yorumu da olduğunu gördüm araştırınca. Hatta 7-8 tane büyük youtube kanalında reklamıda var, sponsor olmuşlar falan. Buradan elmas premium ve demir premium seçenekleri arasından alıyorum. Okuldan arkadaşlar ile birlikte aldık 6-7 hesap. Sadece 1 tanesi 2 ay sonra sorun çıkardı. Onuda sipariş numarası ile canlı destek söyledik yenisini verdiler.
Minecraft Premium Hesap Satın Al
Minecraft premium hesap satın almak için en doğru adımlardan biriside bahsettiğim yöntemdir arkadaşlar. Toptan alım yapıp tek tek satan siteleri ziyaret ederek bu adreslerden satın alım yapabilirsiniz. Minecraft premium hesap için en iyi adreslerden birisini sizlere verdik. Bu site 6 yıldır 50.000’den fazla hesap satmış ve güvenilir olarak kabul görmüş. Hepinize iyi oyunlar ve bol eğlenceler diliyorum.
Kategoriler: Alıntılar

Yorumlar (0) Yorum Yap

/