Zula Hile 2023 güncel, Zula Hile Çeşitleri Ve Tüm Hileler

Shelly

Shelly

Brawl Stars!

Zula Hile yazımıza hoş geldiniz. Yazımıza kısa bir özetle başlayalım, sonrasında Zula Hile ile ilgili detaylı kurulum bilgilerini verelim. 2023 yılında da ortalığı kasıp kavuran Zula hileleri ile de gündemden düşmüyor. Bu yazımızda güncel zula hileleri hakkında bilgiler vereceğiz.

Zula altın hilesi: Zula altın hilesi nasıl yapılır sorusunun yanıtına ulaşıyorsunuz. Ve zula oyunun’da zula altınına ve zula parasına sahip oluyorsunuz. Öncelikle zula hileleri kullanıcılar tarafından çok sevilen bir hiledir. Yani ücretsiz hiledir. Programsız yapılan bir zula hilesidir. Aynısı Zula Mobile için de geçerlidir. zulahiledernegi.xyz sitesinde yer almasıyla beraber zula çalışan hile olmaktadır.

Belirtmeden geçmeyelim, geçtiğimiz günlerde mobil versiyonunu yayınlayan Zula Mobile’ın hilesi de çıktı! Zula oyununda çalışan; zula altın hilesi, zula para hilesi aynı zamanda zula mobile altın hilesi ve zula mobile para hilesi olarak da çalışıyor. Yani hile hem zula pc versiyonunda hem de zula mobile versiyonunda çalışmakta. Zula hileyi yapmak tamamen ücretsiz. Tek yapmanız gereken aşağıdaki linke tıklayıp siteye gitmek. Hilenin yapılış videosu hem sitede hem de aşağıda yer almaktadır.
 

Zula Altın Hilesi, Wallhack, Aimbot ZA Hilesi 

Zula oyununun yapımına 2013 yılında başlanmıştır, piyasaya 22 Şubat 2015 tarihinde çıkmıştır. Yani Zula, Madbytes tarafından geliştirilmiş, Lokum Games tarafından dağıtılmıştır.

Resmi sitesine girilip kayıt olunarak Zula oyunu oynanabilmektedir.

Birincisi Oyun türü MMOFPS olarak geçmektedir. Açılımı: Devasa çok oyunculu çevrimiçi birinci şahıs nişancı oyunu. Zula aynı zamanda Türk yapımı ilk MMOFPS olmuştur.

İkinci olarak, Oyunda Zula ve Gladyo şeklinde 2 düşman vardır. Zula asker ve istihbaratçılardan oluşmaktadır. Gladyo ise paralı askerlerden oluşmaktadır. Oyunda toplam 20 karakter bulunmaktadır.

Üçüncü olarak, Oyun piyasaya çıktığı anda çok büyük bir oyuncu kitlesine ulaşmıştır. Türkiye’nin en çok oynanan oyunlarından birisi olmuştur.

Dördüncü olarak, Oyunda bir çok seviye için sunucu ve mod bulunmaktadır. Oyuncular haritalar, modlar ve sunucular sayesinde sıkılmadan oyun oynayabilmektedir. Özellikle son zamanlarda sayısı artan haritalar kullanıcıları kendisine bağlamıştır. Zula’da 23 tane harita ve 12 tane oyun modu vardır.

Belirtmeden geçmeyelim, oyun 2016 yılında Steam’e eklenmiş ancak 2017’de kuralları ihlal ettiği gerekçesi ile Steam’dan çıkarılmıştır. Sorunlar 2018 yılında düzeltilince Zula tekrar Steam’da yer almaya başlamıştır.

Beşinci olarak, Oyunun aktif sunucuları Türkiye, Avrupa, Latin Amerika ve İran sunucularıdır.

Zula desktop deneyiminin dışında mobilde de yer almaktadır. 2020 yılında Android ve IOS için oyun yayınlanmıştır.

Oyun ülkemizde türk yapımı olduğu için ayrıca sevilmektedir.

Sonuç olarak Zula oyunu indirmek için

https://www.zulaoyun.com/

Yakın zamanda oyunun mobil versiyonu da çıkmıştır. Zula Mobile indirmek için

Zula Hile Uyarılar

Değerli arkadaşlar, Zula Hile 2022 2023 güncel yazımızda da yer alan hileleri yaptığınızda çeşitli sorunlar ile karşılaşabilirsiniz. Çünkü zula hile yaptığınızı anladığında sizi banlıyor ve hesabınızı siliyor. Emek harcayarak kazandığınız tüm kazanımlar siliniyor. Bunun için değer mi kendinize sormanızda fayda var.

İndireceğiniz programlarda virüs bulunma ihtimali her zaman vardır. Virüsler, trojanlar sizin kişisel verilerinizi tehlikeye atarlar.

Bazı siteler telefonunuza kod gönderiyor, bazıları kredi kartı bilgilerinizi istiyor. Bunlara inanmayın. Tamamen sizden para koparmaya çalışan siteler.

Zula Hile türleri

CrossHair Hile ile dürbünü bile açmaya gerek kalmadan düşmanı hedef alabilirsiniz.

Chams hilesi düşmanı ayırt edici renklerde görmenizi sağlar.

EspLine hilesi ile düşman kutu şeklinde ile ayırt edici bir şekilde gösterilmektedir.

Espbox hilesi kullanırsanız düşman çizgi halinde kare içine alınır.

Wallhack hilesi ile duvarların arkasını görebilirsiniz.

Zula Hile İndirme Linki https://www.mediafire.com/file/ldsg5mcob1rv41y/ZulaU_D3D.rar/file

Wallhack Hilesi  https://yadi.sk/d/nRiaI2j5i6bcng

Zula hilelerini çalıştırmak için aşağıdaki adımları izlemelisiniz.

1- Bilgisayarınızda bulunan virüs programları dosyayı virüs olarak algılayabilir. Buna engel olmak için virüs programını kapatmalısınız.

2- RAR dosyası içinde yer alan setup.exe dosyasını dışarıya çıkarın.

3- Setup.exe dosyasını yönetici olarak çalıştırın. Kurulum başlayacaktır şimdi biraz bekleyeceksiniz.

4- İşlem tamamlandığında masaüstünüze hile kısa yolu oluşturulacaktır. Kısa yola tıklayarak tüm hileleri aktif hale getirin.

5- Artık oyuna giriş yapabilirsiniz. Delete tuşuna bastığınızda karşınıza çıkacak menü yardımıyla tüm hileleri aktif hale getirebilir ve oyunun tadını çıkarabilirsiniz.

Zula dönem dönem yaptığı güncellemeler ile hileleri engelliyor. Daha sonra yeni hileler çıkartılıyor.

Zula Altın Hilesi

Zula Altın Hilesi Zula kullanıcıları tarafından en çok aranan hilelerin başında yer alıyor. Peki Zula Altın Hilesi nasıl yapılır? Yapılamaz. Yani arkadaşlar bu hileyi yaptığını söyleyen siteler yalan söylüyorlar. Sonuç olarak yazılım yada başka türlü altın hilesi yapmak mümkün değil.

Son olarak denemek isterseniz Zula hile 2023 için video

YouTube video player

 
 

 

This post is also available in: English Français Español

Kategoriler: Oyun Hileleri

Yorumlar (0) Yorum Yap

/
Exit mobile version