Senetle Borç Para Veren Yerler 2021

Senetle kredi almak isteyenlere kredi imkanı! Yaşadığınız olumsuzluklardan dolayı kredi çıkmıyor diye üzülmeyin. Kredi çekemeyenlere kredi veren kuruluş ve bankaları burada bulabilirsiniz. Kredi alamıyorum senetle kredi veren yerleri öğrenerek ihtiyacınız olan miktarı çekebilirsiniz. Bankalarda kredi notu düşük olan, sicili bozuk olan, gelir belgesiz ve kredi notu olmadan 36 ay vade ile kredi veren firmalar, bankalar ve kurumları, para veren yerler, Ziraat Bankası ve Akbank senet ile kredi imkanı ve finansman şirketlerini ve senetle kredi ve para veren, 50 bin TL kredi veren yerleri sizler için araştırdık.

Borç Para Veriyorum 2021

Acil paraya ihtiyacım var diyen biri iseniz eğer bildiğiniz gibi bankalar artık sadece kredi şartlarını karşılayan kişilere hizmet vermektedir. Bu binlerce insanı zor duruma düşürebilir. Bu esnada yeni sistem intoko borç parası sistemi karşınıza çıkacaktır. Bu sistemin amacı para arayan kişilerin reklam yayınlayarak seslerini duyurmaya yardımcı olmaktır. Mevcut miktarda paraya ihtiyacınız varsa bu siteye giderek talep ettiğiniz tutarı ve ödeme koşullarını paylaşan bir ilan yayınlamalısınız. Bu şekilde para veren yada senetle para veren kişilere anında ulaşabilirsiniz. Ancak, her borç para veriyorum diyen kişilere güvenmek çok doğru olmayacaktır. Borç para veriyorum veya senetle borç para veriyorum diyen kişiler dolandırıcı olabilir ve elinizde kalan son paranızı da onlara kaptırabilirsiniz. Borç para ararken kimden aldığınıza çok dikkat etmelisiniz. Sosyal medya üzerinden borç para vermeyi teklif ederek sizden birçok bilginizi almak isteyecek kişilerden uzak durmanızı tavsiye ederiz.

Deva Finans Senetle Kredi

Deva finans adında bir firma sosyal medya platformlarında senetle kredi vereceğinden bahsetmektedir. Bu firma;

    Emeklilere,

    İcralık olanlara,

    Hacizli olanlara,

    Avukatlık olanlara,

Kredi onaylatıyoruz bildirimlerinde bulunmaktadır. Firmanın sağlamış oldukları tam bilmemekle birlikte. Başvuru yapacak olan kişilerin her ihtimale karşı firma hakkında iyi bir araştırma yaparak yüz yüze görüşmelerini ve şartlarını en iyi şekilde öğrenmelerini tavsiye ederiz.

Senet Karşılığı Borç Para Verilir

Senet karşılığında borç para almak istiyorsanız parayı alacağınız kişi yada firmalara dikkat etmeniz gerekmektedir. Senet karşılığında alacağınız para sonrasında daha borçlu çıkabileceğiniz gerçeği de vardır. Bu nedenden dolayı senetle borç para veren yerlerde mutlaka birkaç kriteri aramalısınız. Bu kriterler ise şu şekilde olmalıdır;

    Ben size senetle para vereceğim ancak sizin ön ödeme yapmanız gerekiyor derlerse eğer kesinlikle uzak durmalısınız.

    Firmanın iletişim bilgilerini alarak doğru olduğunuz emin olun ve şirketin olduğu yerde onları ziyaret edin.

    Senette başvuru yaptığınız zamana alacağınız tutar ile senette yazan tutar uyuşmalı ve rakamların sonunu kapatmak için çizmelisiniz böylelikle sizin alacağınız tutarı yükseltemezler.

Senetle borç alırken bunlara ve sizin de bildiklerinize çok fazla dikkat ederek borç almalısınız.

Senetle Kredi ve Para Veren Yerler (50 bin TL)

Eğer bankalardan kredi çekemiyorsanız, siciliniz bozuk ise, bankalar haricinde kredi veren yerlere ulaşmalısınız. Eğer paraya çevirebileceğiniz vadesi gelen veya gelmeyen bir senetiniz var ise ve bu senedin karşılığı da var ise faktoring kuruluşları, (eski ikrazatçılar) bankaların çek ve senetle ilgilenen birimleri imdadınıza yetişebilir. Şuan ülkemizde yasal kayıtlı olarak faaliyet göstere 60 faktoring vardır. Bu faktoringlerin İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana, Kocaeli, Konya, Antalyagibi illerimizde şubeleri var. Şubelere senetiniz ile başvuru yaptığınızda belirli komisyonlar kesilerek anında nakit paraya çevrilecektir. Senetle kredi veren faktoringlerin bazı şartları bulunmaktadır. Bunlar;

    Firmaya yapılacak olan tüm başvurular yasal olarak yapılmalıdır.

    Başvuru yapan kişinin fiili ehliyetini kullanabilmesi gerekir.

    Başvuru sonrasında yapılan senedin yasallığa uygun olması gerekmektedir.

    Ayrıca senedin doğru ve eksiksiz olmalıdır.

Senetle kredi ve para veren yerler için firmalara başvuru yapılırken talep edilen bazı belgeler bulunmaktadır. Bu belgeler;

    Başvuruda bulunan kişinin T.C kimlik fotokopisi,

    KOBİ finansmanı için işletmeye ait vergi levhası,

    Noterden onaylı imza sirküleri,

    Firmanın kuruluş adresi ile ikametgah belgesi,

    Ticaret sicil gazetesi,

Bu belgeler başvuru esnasında faktoring firmalarından istenen belgeler arasında yer almaktadır. İşlemler başlamadan önce firmalar ile görüşüp daha detaylı bilgi alınabilmektedir.

Elden Taksit İmkanı ile Borç Para Yöntemi

Kredi kartsız elden taksitle alışveriş yapabildiğiniz,

    Kuyumcu,

    Beyaz eşya mağazası,

    Cep telefoncu,

    Maddi değeri yüksek ve satıldığında para yapabilecek ürünlerin satışını yapan herhangi bir mağaza veya işyerinden ürün satın alıp, hemen satarak borç para bulabilirsiniz.

    Bu işlemin dezavantajı elden taksitle satın aldığınız ürünler piyasa değerinin çok üzerinde olur.

    Hatta bazı esnaflar bu ürünlerin üzerine taksitli satış fiyatları taksitlerden daha fazla yansıtırlar.

Örneğin; Faturanız üzerinden telefon alıp satışını sağlayarak nakitte dönüştürüp para ihtiyacınızı giderebilirsiniz.

Senetle Para Veren Kuyumcular

Eğer yüksek limitli bir kredi kartınız var ise, bankalardan kredi çekmek veya senetli alışveriş yerine herhangi bir kuyumcudan taksitle altın alabilirsiniz. Ülkemizde hemen hemen tüm kuyumcular kredi kartınıza taksitle altın satışı yaparlar. Hatta bazıları güven veren vatandaşa senetle altın satışı taksit imkanı dahi sağlamaktadır. Hemen kuyumculardan yeni tarihli kulplu çeyrek altın satın alabilirsiniz. Taksit seçeneği ile çekim yaparak ödeme sağlayabilirsiniz.

Peşinatsız Taksitle Araç Satan Firmalar

Vadeli, kredi kartsız ve kefilsiz satılmakta olan araçlar aşağıda bulunmakta olan görselde görülmektedir. Artık İstanbul, Ankara, İzmir, Kocaeli gibi şehirler haricinde Antalya’ Adana, Bursa gibi yerlerde de bu şekilde araç satan otomotiv firmaları ve galeriler mevcuttur. Ortalama fiyatlar ise şöyledir;

    2010 model Fiat 1.3 Dizel Fiorino marka ve model aracın fiyatı 85.000 TL’dir.

    VOLVO S40 2012 137.000 TL Eğer bu araç için belirli bir miktar peşinat verirseniz aylık ödeme yaparak satın alabilirsiniz.

    Wowwo ismi verilen firma banka kredisiz 48 ay elden taksit imkanı sağlamaktadır.

    Türkiye’nin en çok ilan verilen sahibinden.com sitesinden bu şekilde satılan yüzlerce araç bulabilirsiniz.

Borç Para Veriyorum Diyenlere Dikkat!

Ülkemizde tefecilik suçtur. Türk Ceza Kanununda para kazanmak amacıyla yasal kayıtlı olmayıp bu işi yapanlara hapis cezası öngörmüştür. Ancak ülkemizde gerek sosyal medya, gerekse diğer yollar ile zor durumda olan vatandaşı hedef alan birçok tefeci mevcuttur. Sizlere senet imzalatırlar ve genelde bu senedin haneleri boştur. Daha sonra aynı kalem ile senedi dolduran kişi istediği miktarı yazarak sizi icra yoluna sürüklemeye çalışır. Bazen borcunuzu ödeseniz de, senedinizi alamazsınız ve başınız beladan kurtulmaz. Bu sebeple senetle para veriyoruz diyen tefecilerden uzak durmanızı tavsiye ederiz.

    Eğer küçük miktarlarda paraya ihtiyacınız varsa bankaların 1.000 – 2.000 TL limitli kredi kartlarını tercih edin

    Vadesiz hesapların 2.000 TL- 5.000 TL arasında ki kredili mevduat limitlerini kullanın

    Yakınlarınızdan ve sevdiklerinizden borç isteyin

    Taksitle alışveriş yapın paraya çevirin

    Elinizde senet varsa kırdırın

    Devlet kurumları ve Vakıflara başvurun

    Her insanın bir zor günü vardır ya, Dar Zamanda Acil Para Bulma Yöntemleri isimli içeriğimizi okuyun.

Tefecilerden borç para almaktan kaçınarak bu yolları izleyebilirsiniz.

Borç Para Veren Vakıflar ve Hayırseverler

Acil para arıyorum diyenlere için Vakıflar senetle borç para veren kuruluşlar arasında yer almaktadır diyebiliriz. Vakıfların hizmet amacı bilindiği üzere çeşitli ihtiyaçların karşılanması ve yardımlaşma olduğundan bu amaçlar ile kurulan vakıflarla eğitim, sağlık, ihtiyaç gibi temel ihtiyaçların karşılanmasını için gerekli şartları taşıyan kişilere para verdiği gibi senetle borç para da verebilmektedir. Senetle paraya ihtiyaç duyduğunuzda vakıfların kuruluş amaçlarına uygun olarak nakit yardımlarının nasıl verildiğini araştırarak istenen şartların taşınıp taşınmadığına bakarak istenen şartların taşınması halinde başvurarak nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Senetle Para Veren İkrazatçı Firmalar

İkrazatın kelime karşılığı belli bir teminat ya da ipotek karşılığında kişiye verilecek olan ödünç parayı ifade etmektedir. İkrazatçılar ise kelime anlamındaki bu işi gerçekleştiren gerçek kişilere denilmektedir. İkrazatçılar tamamıyla yasal ve izni olan BDDK tarafından onay görmüş kişilerdir. Bu nedenle tefeci ile karıştırılmamaktadır. Tefeciler, ikrazatçıların yaptıkları bu işi yasa dışı yapan kişilerdir. Borç olarak verilen paranın daha fazlasını geri alan tefeciler ile ikrazatçılar çoğa zaman karıştırılmaktadır. İkrazatçı firmalar Türkiye genelinde kapatılarak yerlerine faktoring şirketleri almıştır.

Şuan itibariyle sadece faktoring firmaları yasal olarak faaliyetlerine devam etmektedir. Tefeci faaliyetlerinin yasak olduğu ve yasal olmadığını defalarca ifade ettik. Bu sebeple 1 saat içinde hemen nakit bulmanız gerekirse eğer söylediklerimize kulak verin.

    Size 50 bin TL anında nakit vereceğini söyleyip, belirli bir hesaba para yatırmanızı isteyenlerden,

    Kara listede olmanıza rağmen her bankadan kredi çıkarabileceğini taahhüt edenlere,

    Yüksek limitli kredi kartı açtırdığını ve bunun için masraf aldığını söyleyenlere

İtimat etmeyiniz. Yasal yöntemler haricinde hiç kimse ve hiçbir internet sitenize, telefon numaranızı, T.C Kimlik numaranızı ve benzer bilgilerinizi paylaşmayınız. Senetle altın satın almak veya taksitle cep telefonu alıp bozdurmak yasaldır. Bankaların faizleri ile bu işlemlerden yapacağınız kâr ve zarar hesaplamasını inceleyerek başvuru yapabilirsiniz. Bunların dışındaki yasal olmayan yollardan uzak durmanızı tavsiye ederiz. 
Kategoriler: Alıntılar

Yorumlar (0) Yorum Yap

/