KoCuce – Pvp Forum – KO-Cuce

Kocuce, yıllardır knight online pvp oynayan oyuncuların uğrak mekanı oldu. Bu forum platformunda dikkat çeken en kaliteli serverlerden biri olan sultanwar günümüz pvp server oyunlarının en başarılıları arasında yer almaktadır. Sultanwar bünyesinde bulundurduğu özenle hazırlanmış pvp özellikleri ile nttgame knight online oyununun bile önüne geçebilmektedir. Ko cuce alanında da hizmet veren sultanwar, diriliş serverinde 83 level bitiş ve 83/10 gelişim özelliği ile light farm server türünde çığır açmıştır. 12 Haziran 2020 tarihinde online yayın hayatına başlayan diriliş serveri, şu ana kadar sultanwar ekibinin açmış olduğu en başarılı pvp server olmaktadır. Bu sebeple bir oyuna başlamadan önce sultanwar.com sitesini ziyaret edip detaylı tanıtımı inceleyebilir ve beğendiyseniz sultanwar indirme bölümünden oyunu indirerek bilgisayarınıza kurabilirsiniz.

KoCuce
Ko cuce’den sonra bu oyuna sitelerinde yer veren kocuce ailesi, knight online pvp serverler tanıtım bölümünde özenli bir tasarım ile yayın yapmaktadır. Server sahiplerinin ücretsiz olarak server tanıtımı yapabildiği bu platformda yalnızca kaliteli serverler ilk sıralarda yer almaktadır. Editörler tanıtılan serverin bütçesine ve oyun düzenine göre bir puan vererek sıralamada yer alacak değerleri oluşturmaktadır. Yalnızca bu iki kriter ile değerlendirme yapmayan pvp kenti; site tasarımı, sitede bulunan fonksiyonlar, oyuncu için oluşturulmuş rehberler gibi kriterlerler gibi 10’a yakın kalite kriterine göre 10 üzerinden puan vermektedir. Knight online pvp server tanıtımları gibi metin2 ve silkroad online oyunları için de bu sistem çalışmaktadır. Her oyunun editörleri o oyunla ilgili uzmanlaşmış ekiplerden oluşmaktadır. Pvp kenti, yayın hayatına knight online pvp serverler ile başlamış ve metin2 pvp serverler ile de devam etmiştir. Dolayısıyla diğer oyunlara göre knight online alanında daha profesyonel bir ekibe sahiptir. Bu ekip kocuce.com üzerinde bulunan rehber ve blog bölümünde de hem oyuncular hem de server sahipleri için ücretsiz olarak destek vermekte ve ziyaretçilere ücretsiz olarak açık makaleler sunmaktadır.
Pvp kenti 10 yıla aşkın pvp server konusunda hizmet veren nadir platformlardan biridir. Dolayısıyla bu sitede vakit geçirirken okumuş olduğunuz bilgilerin doğruluğundan şüphe etmeden tüm işlemlerinizi yapabilirsiniz.
KoCuce
Kategoriler: Alıntılar

Yorumlar (0) Yorum Yap

/