Gardenscapes Para Hilesi Nasıl Yapılır?

Gardenscapes: New Acres oyunu Playrix tarafından 5 Temmuz 2016’da piyasaya sürülmüştür, ücretsiz bir bulmaca video oyunudur. İOS, Android ve Facebook’ta mevcuttur. Türkçe dil desteği mevcuttur.

Gardenscapes oyununda bahçenizin gelişmesi için görevler yaparsınız. Oyun eşleştirme üzerine kurulu bir oyun konseptine sahiptir.

Gardenscapes Yıldız Hileli APK

Gardenscapes – New Acres oyunu için bir çok sitede APK dosyası sunuluyor. APK dosyasını indirdiğinizde ve kurduğunuzda bazı riskleri de almış oluyorsunuz. 

1920x1080_gs_video646_nb_tr_30s_48mb.mp4

Öncelikle hiçbir güvenilir site sizden APK dosyası için kredi kartı veya telefon numarası istemez. APK indirilebilir dosyadır. Kredi kartı bilgilerinizi ele geçiren korsanlar sizden para koparmaya çalışacaktır.

APK dosyaları genellikle trojan ve virüs içerebilirler. Telefonunuza yüklediğiniz Gardenscapes hileli apk dosyası telefonunuzun yönetimini ele geçirebilir. Facebook ve mail hesaplarınızı ele geçirebilir. İnternet bankacılığı kullanıyorsanız sizden para çalmaya çalışabilir.

Gardenscapes Hile Yöntemleri

Gardenscapes oyunu için APK dışında bir hile bulunmamaktadır. Size yıldız yükleyeceğini söyleyen siteler yalan söylüyorlar. Bu tarz sitelere güvenip zamanınızı boşa harcamayın.
APK dosyasını indirdiğinizde ise artık tamamen farklı bir oyun oynuyorsunuz. APK dosyalarının orijinal oyun ile alakaları yoktur. Farklı kaynaklardan çalışırlar.

Gardenscapes Hile  

Gardenscapes Para Hilesi

Gardenscapes Hile Sınırsız Para Android | iOS! Şeklinde yazılar ile karşılaşıyorum. Bunların hemen hepsini denedim. Sonuç olarak bu tarz yazılar ve siteler tamamen yalan söylüyorlar. Bunlardan bazıları kredi kartı ve cep telefonu bilgileri istemektedir. Sakın bilgilerinizi bu tarz sitelere kaptırmayın.

Gardenscapes Hile

Kategoriler: Alıntılar

Yorumlar (0) Yorum Yap

/
Exit mobile version