Clash of Clans Hilesi: Ücretsiz Elmas ve APK

Clash of Clans oyununda nasıl hile yapılabileceğini anlatacağım yazıma hoşgeldiniz.

Supercell firmasının üretimi olan Clash of Clans adından da anlaşılacağı gibi şehirler kurduğunuz ve şehrinizi yönettiğiniz klan savaşları oyunudur. Clash of Clans mobil uygulama mağazalarında ilk sıralarda yer almaktadır.

Clash of Clans her yaştan milyonlarca kişi tarafından oynanıyor. Oyun özel efektleri, aksiyonu, ses efektleri, grafikleri ve oynama kolaylığı ile oyuncuları kendisine adet bağımlı yapıyor.

Neden Clash of Clans hilesi

Böyle olunca da oyunda daha hızlı ilerlemek isteyenler oyunda hile ile üst seviyelere gelmek istiyorlar. Oyun için adı geçen ücretsiz elmas hilesi ve APK hilesi konuları var.

Clash of Clans altın ve mor iksir kazanmak için madenleri saat başı kontrol etmeniz gerekiyor. Böylece kaynaklarınız daha hızlı artıyor. Bunu hile ile yapmak isteyenler hileli sınırsız elmas, altın, mor iksir sahibi olmak istiyorlar.

Clash of Clans oyununda kendi köyünüzü kurduktan sonra çevrenizdeki köylere saldırılarda bulunuyorsunuz, gelen saldırılara karşı savunma hattınız ile köyünüzü savunuyorsunuz. Oyun sürekli olarak bildirimler ile size köyünüz hakkında bilgi veriyor.

Clash of Clans nasıl oynanır?

Daha önce Clash of Clans oynamadıysanız mutlaka oynamanızı tavsiye ediyoruz. Dünyanın en çok kişi tarafından canlı izlenen etkinliği Super Bowl sırasında reklam verecek kadar ileriye giden firma

kendisine çok güveniyor. Super Bowl reklamları ile oyuncu kitlesi daha da genişledi.

Oyun kısa süreli oynanabilecek oyunlardan değil. Köyünüzü büyütmeniz ve rakiplerle savaşlarınız sürekli devam ediyor. Köyünüzü büyütmenizde sınır yok. Bu yüzden hızlı büyümek isteyenle çeşitli hilelere başvuruyorlar

Hız kesmeden devam eden bu macera sizi telefonunuza bağlıyor. Daha az zaman harcarsanız büyüme hızınız daha yavaş oluyor.

Vaktiniz çok geniş değilse birkaç güne bir köyünüzü kontrol ederek kaynaklarınızı toplayabilirsiniz, gereken geliştirmeleri yapabilirsiniz.

Clash of Clans oynanışı ve aşamaları

İleri aşamalarda haftada birkaç kez bakmak bile yeterli oluyor. Fakat oyunu agresif oynamak istiyorsanız, komşu köylere sürekli saldırı yapmak istiyorsanız sürekli ordu basıp düşmanlara saldırabilirsiniz, onları yağmalayabilirsiniz.

Köyünüzü saldırılardan korumak için iyi bir savunma stratejisi oluşturmanız gerekiyor. Başka köyler köyünüze saldırırsa bu şekilde köyünüzü savunuyorsunuz. Yenilirseniz sadece o anki kaynaklarınız yağmalanıyor.

Yenildikten sonra bir süre kalkan devreye giriyor. Böylece başkalarının da ardarda saldırmasının önüne geçilmiş oluyor.

Clash of Clans oynarken aynı anda bir çok şeyi yapmak mümkün değil. Geliştirmelerinizi bir plan etrafında yapmalısınız. Sonrasında planınıza uygun olarak köyünüzü geliştirmelisiniz. Oyunda farklı bina türleri bulunuyor. Bunlardan bazıları; Belediye, İksir toplama, altın madenleri, büyü fabrikası, kışla, kara iksir sondası, inşaatçı kulübesi şeklinde.

Oyunda bazı olayların da sıralaması var. Bazı geliştirmeleri belediye binanızı geliştirmeden yapamıyorsunuz.

Clash of Clans Elmas Hilesi

Clash of Clans diamond hilesi tamamen yalandır arkadaşlar. Bu yalanı üreten siteler sizden beğeni yada telefon numarası isterler. Bazıları sadece sayfalarını beğendirmeye çalışır. Bazıları telefonunuza kod gönderip sizden oyun parası koparmaya çalışır. Bazıları da kredi kartı bilgilerinizi isteyerek sizden para çalmaya çalışır.

Clash of clans elmas hilesi 2021 yılında da çalışmamaktadır ve tamamen yalandır.

Clash of Clans hile nasıl yapılır?

Oyun Android yada IOS cihazlarda oynanabiliyor. IOS cihazlarda APK hilesi yapmak mümkün değil. Ancak Android cihazlar bu imkanı sağlıyor. APK dosyalarını Google üzerinden “clash of clans apk” araması yaparak bulabilirsiniz.

Clash of Clans APK

Hile yapmadan önce sizi uyarmak isterim. APK’lı oyun oynadığınızda artık Clash of Clans oynamış olmuyorsunuz. O oyunun modifiye edilmiş farklı bir versiyonunu oynamış oluyorsunuz.
APK dosyaları zararlı yazılımlar, virüsler, trojanlar içerebilir. Telefonunuza yada tabletinize kurduğunuz yazılım telefonunuzdaki kişisel bilgileri çalabilir.

Mail şifreniz, facebook şifreniz ve benzeri önemli bilgileriniz de çalınabilir. Bunun için size önerimiz hilesiz oynamanızdır.

Kategoriler: Alıntılar

Yorumlar (0) Yorum Yap

/