Gelen Zamlardan Sonra: Netflix’i ve Benzer Platformları İndirimli İzlemenin 6 Yolu

Netfleaks

Netfleaks

İzlemelere doyamadığım benim ❤️

Bugün Netflix’in Türkiye’de abonelik paketlerinde bir artış gerçekleşti. Netflix’e de 2021 zammı gelmiş oldu. Direkt olarak burada görebileceğiniz yeni fiyatlar Temel paket için 26,99 TL, Standart paket için 40,99 TL, Özel paket içinse 54,99 TL şeklinde düzenlenmiş durumda. Önceki fiyatlar Temel paket için 17,99 TL, Standart paket için 29,99 TL, Özel paket içinse 41,99 TL şeklindeydi.
Artık kullanıcıların en iyi video kalitesi ve 4K + HDR için 54,99 TL ödeme yapması gerekiyor. Bu da mevcut ülke şartlarında yüksek bir fiyat olarak görülüyor. Şu an için firmanın daha önce 7,99 TL‘ye satılan Mobil paket için ne kadar zam yaptığı bilinmiyor. Firma şu an mobilde dahi bu paketi listelemiyor.
Artan fiyatlar sonrası Netflix’e daha az ödeyerek bu hizmetten nasıl faydalanılacağı kullanıcılar tarafından araştırılmaya başlandı. Biz de sizler için Netflix indirimi sunan kredi kartlarını, uygulamaları derledik.
1) Papara

Özellikle pandemi dönemindeki TV reklamlarından hatırlayacağınız Papara kendini kısaca şöyle anlatıyor: 7/24 ücretsiz para gönder, faturalarını öde, bütçeni yönet. Ücretsiz Papara Card ile tüm dünyada ve internette borçlanmadan harcarken anında nakit kazan.
Papara’nın “Cashback” adı altında bir araya getirdiği birçok kampanyası var. Bunlardan biri de Netflix.
Kampanya detayı ise şöyle: Üyelik ücretinin yarısı bizden. Her ay 15 TL kazanabilirsin.
Toplam İndirim Miktarı (Aylık): 15 TL
Her Ay İndirim: Var
Ek Şart: Yok
Detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.


2) Enpara (QNB Finansbank)

QNB Finansbank’a ait olan ve dijital banka deneyimi sunan Enpara da uzun süredir Netflix kampanyasını sürdüren bankalardan biri.
Kampanya detayı şu şekilde: Her ay Spotify, Netflix, YouTube Premium platformları üzerinden Enpara.com Kredi Kartı’nız ile yapacağınız toplam 50 TL’ye kadar olan harcamalarınızın %50’si bizden! Kampanyadan yararlanmak için en az 2 fatura ödeme talimatınızın olması ve Enpara.com Kredi Kartı ekstre borcunuzun en az 1.500 TL olması yeterli!
Toplam İndirim Miktarı (Aylık): 25 TL
Her Ay İndirim: Var
Ek Şart: En az 2 fatura ödeme talimatınızın olması ve Enpara.com Kredi Kartı ekstre borcunuzun en az 1.500 TL olması
Detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.


3) CEPTETEB

TEB’in mobil uygulaması CEPTETEB de birçok dijital platformda indirim sağlıyor.
Kampanya detaylı şu şekilde: İndirim CEPTETEB Kredi Kartı ile yapacağın harcamalarda geçerlidir. Kampanya kapsamında bir müşteri aylık olarak en fazla 15 TL, yıllık olarak en fazla 100 TL kazanabilir. Kampanyamızdan yararlanmak için CEPTETEB Kredi Kartı’na ait kesilmiş son ekstrenin en az 500 TL olması gerekmektedir.
Toplam İndirim Miktarı (Aylık): 15 TL
Her Ay İndirim: Yok (Toplam 100 TL’ye kadar indirim sağlıyor)
Ek Şart: CEPTETEB Kredi Kartı ile yapılan harcamalarda geçerli
Detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.


4) Tosla

Kendisini “Paranın Sosyal Hali” olarak tanıtan Tosla da aslında bir çeşit dijital banka. Tosla da Netflix indirimi sağlıyor.
Kampanya detayı şu şekilde: Netflix’te Tosla Kart’ını kayıt edip kendi üyelik ödemeni yaptığında, Tosla Kart’tan geçen ödemenin %50’si Tosback ile anında iade edilir. Tüm platformlarda toplam 25 TL indirim üst sınır bulunmaktadır.
Toplam İndirim Miktarı (Aylık): 25 TL
Her Ay İndirim: Var
Ek Şart: Yok
Detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.


5) Akbank FAV

Akbank’ın gençlik tarifesi Akbank FAV da Netflix indirimi sunanlardan.
Kampanya detayı şu şekilde: Netflix üyeliğini Akbank Kart’ınla öde 20 TL’ye varan indiriminle yükselmediğin dizi kalmasın. Kampanyadan yalnızca, 18-26 yaş aralığında, öğrenci ve Akbank FAV’a dahil olup gerekli kriterleri yerine getiren kişiler yararlanabilir. Kampanya müşteri bazındadır, kampanyadan bir müşteri bir kez faydalanabilecektir.
Toplam İndirim Miktarı (Aylık): 20 TL
Her Ay İndirim: Yok (Bir kez)
Ek Şart: Akbank FAV’lı olmak
Detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.


6) Vakıfbank Like Card

Vakıfbank’ın gençler için sunduğu Like Card da Netflix indirimi sunuyor.
Kampanya detayı şu şekilde: VakıfBank Like Card ile Netflix üzerinden yapacağınız harcamalarda geçerlidir.Kampanya kapsamında indirim kazanılabilmesi için, her ayın başında harcama yapılmadan önce katılım SMS’i gönderilmesi veya ‘’Cepte Kazan’’ üzerinden katılım sağlanması gerekmektedir.
Toplam İndirim Miktarı (Aylık): 15 TL
Her Ay İndirim: Yok (Toplam 100 TL’ye kadar indirim sağlıyor)
Ek Şart: Yok
Detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.


Axess ve Garanti Bonus da benzer avantajlar sunuyor. Ama harcamalarınız karşılığında Chip Para ya da Bonus verdikleri için bu listede yer vermedik. Yine de burada kısaca bahsetmiş olalım.
Bunlar dışında bildiğiniz ya da kullandığınız kampanyalar varsa yorumlarda belirtebilirsiniz.
Kategoriler: Gündem

Yorumlar (0) Yorum Yap

/
Exit mobile version