Ziraat Birleştiren İhtiyaç Kredisi

Ziraat Birleştiren İhtiyaç Kredisi ile artık kredi kartı borçlarınızı yapılandırabilir, farklı bankaya borcunuz olsa bile bu borcunuzu kapatabilirsiniz. 

Banka müjdeli haberi tüketicilere basın açıklaması yaparak duyurdu. Ziraat bankasına kredi kartı borcu olan veya farklı bankaya kredi kartı borcu olan kişiler Ziraat Bankası Birleştiren Kredi kampanyasından yararlanarak borçlarını kapatabilecektir. 

Birleştiren İhtiyaç Kredi Başvurusu

Ziraat Bankasının sunmuş olduğu bu kampanya üzerinden kart borcu olan herkes başvuru yapabilir. Yapılandırma yapmak istiyorsanız Ziraat Bankası şubelerini ziyaret edebilirsiniz. Ziraat Birleştiren İhtiyaç Kredisi Nasıl Alınır sorusunun detayını iletecek olursak banka üzerinden başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.  Bankanın bu kampanya için bazı şartları bulunuyor. Bu şartları yerine getirebiliyor olmanız, kampanya dahilinde tüketicilere sunulan bu ürüne uygun hale gelmeniz gerekmektedir. Birleştiren Kredi faiz oranı Ziraat tarafından 24 aya kadar aylık %1,10 60 aya kadar ise %1,20 olarak belirlenmiştir. Bu oranlar oldukça avantajlı olup kredi kartı gecikme faiz oranlarından oldukça düşük durumdadır. Birleştiren ihtiyaç kredi başvurusu kaçırmak istemiyorsanız bu kampanyadan yararlanmanızı tavsiye ederiz. 

Ziraat Birleştiren İhtiyaç Kredisi Hesaplama

Öncelikle hesaplama işlemlerini aktarmadan önce bazı bilgileri sizlere aktarmak istiyoruz. Kredinin şart detaylarını aşağıda bulabilirsiniz

*  Krediye başvurmak için ziraat bankasına ait hali hazırda kredi kartınız olması veya başvuru yapmanız gerekmektedir. 
* Kredili mevduat hesabınızın olması gerekiyor
* En az 2 adet fatura otomatik ödeme talimatını Ziraat Bankası üzerinden vermeniz gerekmektedir.
Bu şartları sağladığınız sürece krediye uygun vatandaş arasında yer alabilirsiniz. 2019 Kredi  arasında en çok konuşulacak olan birleştiren kredi olacağı tahmin edilmektedir. Kredi hesaplamasına örnek verelim.
* 15.000 TL krediyi %1,10 faiz ve 24 ay vade ile kullanırsanız aylık geri ödemeniz 733.00 TL olacaktır.
* 15.000 TL krediyi %1,20 faiz üzerinden kullanıp 60 ay üzerinden ödersiniz aylık taksit tutarınız 375.00 TL olacaktır.
* 20.000 TL %1,10 üzerinden 24 ay vade 977. TL taksit tutarı olacaktır.
* 20.000 TL %1,20 Faiz oranı 60 ay aylık taksit tutarı 500.00 TL
* 25.000 TL %1,10 faiz oranı 24 ay vade, taksit tutarı 1.222.00 TL
* 25.000 TL %1,20 60 ay vade 625.00 TL olacaktır.
Ziraat birleştiren kredi hesaplama işlemleri bu şekilde olacaktır. Kredi kartlarına uygulanan aylık faiz oranlarına daha uygun şartlar faiz oranı ve vadelerle kart borçlarınızı kapatmak için büyük fırsattır. Ödeme zorluğu yaşıyor, kart borçlarınızı ödeyemiyorsanız en yakın ziraat bankası şubelerine gidebilir veya banka müşteri temsilcilerinden bilgi alabilirsiniz. Kampanyanın amacı ise finansal yapıların daha sağlıklı yönetilebilir hale getirilmesi amaçlanmak üzere sunulmuştur. Bu kampanya ile borçluk düzeyinizi dengeleyebilirsiniz.

Kategoriler: Gündem

Yorumlar (0) Yorum Yap

/