Ziraat Bankası müşteri hizmetleri direk bağlanma

Banka Müşteri Hizmetleri

Banka Müşteri Hizmetleri

uygunkredibankalar.com Ceotudent Blogu.

 Ziraat Bankası, Türkiye’de hizmet veren devlet bankaları arasında yer almaktadır. Yurt geneline yayılmış 1759 şubesi ve onbinlerce çalışanı ile hizmet vermeye devam etmektedir. Ziraat Bankası müşteri hizmetleri direk bağlanma 2018 yılında yapabilir, siz de çağrı merkezini 7 gün 24 saat istediğiniz bir zamanda arayarak tüm bankacılık işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. 
Aşağıda yer alan yöntemler sayesinde Ziraat müşteri hizmetleri numarasını arayabilir ve hemen menüler arasında kaybolmadan müşteri temsilcisiyle konuşabilirsiniz. 

ZİRAAT BANKASI MÜŞTERİ HİZMETLERİNE BAĞLANMABu sayfada yer alan bilgiler ile siz de Ziraat Bankası müşteri temsilcisine hemen bağlanabilirsiniz. Ama öncelikle sizlere bir kaç önerimiz olacak, Ziraat Bankası çağrı merkezini arayarak sıra beklemek yerine (banka şubeleri gibi bankanın çağrı merkezi de pek çok kişi tarafından kullanılır ve sürekli yoğunluk vardır.) siz de Ziraat Bankası internet şubesi adresini (https://www.ziraatbank.com.tr) kullanabilir, tüm bu işlemlerini online bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Ziraat Bankası’nda hesabınız varsa hemen internet şubesine girerek internet şifrenizi aktif etmeniz sonrasında internet bankacılığından tüm işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Ayrıca Ziraat Bankası mobil uygulamasını akıllı cep telefonunuza indirerek de tüm bankacılık işlemleriniz telefon uygulaması üzerinden yapılabilir. Siz yine de telefon bankacılığını kullanmak istiyor ve Ziraat Bankası’na direk bağlanmak istiyorsanız aşağıda yer alan bilgileri kullanabilirsiniz.

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma1. 444 00 00 numaralı Ziraat Bankası müşteri hizmetleri numarasını arayın.

2. Sonraki adımda sizden istenilen bilgileri girdikten sonra, “1” tuşuna basın.

3. Karşınıza gelecek menüde sırasıyla “6” ve sonrasında “0” tuşuna basarak müşteri temsilcisine bağlanın.

Yukarıda yer alan işlemleri gerçekleştirmeniz halinde, eğer çağrı merkezinde sıra yoksa Ziraat Bankası müşteri temsilcisine direk bağlanabilirsiniz. Ayrıca sitemizde yer alan diğer bankaların da direk bağlanma numaralarını öğrenebilirsiniz. Örnek olarak Yapı Kredi müşteri hizmetleri bağlanma sayfasına göz atarak banka müşteri hizmetlerine hemen bağlanabilirsiniz.

Yorumlar (0) Yorum Yap

/