Ziraat Bankası müşteri hizmetlerine direk bağlanma 2019

Faizsiz Kredi 2020

Faizsiz Kredi 2020

Faizsiz kredi veren bankalar

 1863 yılında Osmanlı döneminde hizmete başlayan Ziraat Bankası, günümüze kadar hizmetine kesintisiz devam etmiştir. Bundan dolayı öğrenciden emeklilere kadar müşteri portföyü bulunan Ziraat Bankası müşteri hizmetleri çağrı merkezi de oldukça sık kullanılmaktadır. 

Siz de Ziraat Bankası müşteri hizmetleri direk bağlanma yollarını bu sayfadan öğrenerek müşteri hizmetlerini aradığınızda menüler arasında kaybolmadan direk olarak temsilciyle görüşme yapabilirsiniz. Bunun için bilmeniz gereken kısa yol yönergeleri bu sayfamızda yer almaktadır. Ziraat Bankası’na 444 00 00 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak kolaylıkla görüşme sağlayabilirsiniz. Kayıp çalıntı bildirimi, kredi işlemleri, ödeme işlemleri, para transferi, bilgi güncelleme, bilgi alma, başvurular ve pek çok bankacılık işlemleri kolaylıkla müşteri temsilcisini arayarak yapılabilmektedir. Müşteri hizmetlerinde sıra olmasının yanı sıra bazı durumlarda menüler arası kopukluk da yaşanabilmektedir. Direk müşteri hizmetlerine bağlanmak isteyen kişiler de bu yola başvurarak anında müşteri temsilcisiyle görüşmek istemektedir.

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma


0850 220 00 00

Yukarıda yer alan Ziraat müşteri hizmetleri çağrı merkezi 0850 220 00 00 veya 444 00 00 numaralarını arayarak tüm bankacılık işlemlerinizi buradan gerçekleştirebilirsiniz. Tabi, Ziraat Bankası’nın şubeleri, bankamatikleri gibi çağrı merkezi de çoğu durumda yoğunluk yaşanmaktadır. Siz de bu yoğunluğa takılmamak, sıra beklememek için Ziraat Bankası internet bankacılığı (https://www.ziraatbank.com.tr) ve Ziraat mobil şubeyi (buradan indirilebilir) kullanarak tüm bankacılık işlemlerinizi vakit kaybetmeden yapabirsiniz. Örneğin birine para transfer işlemlerini, fatura ödemelerinizi, Gsm tl yükleme işlemlerini, bilgi güncelleme, yatırım işlemler, döviz alım-satım, altın alım satım gibi pek çok banka işlemlerini Ziraat internet bankacılığı sayesinde anında gerçekleştirilebilir. Ayrıca aşağıda bulunan yöntemleri kullanarak çağrı merkezine de bağlanabilirsiniz.

Ziraat internet şube ve mobil şubeden tüm işlemlerinizi anında güvenli şekilde yapabilirsiniz. Ziraat Bankası’nın aradıktan sonra sizden TC kimlik no yada hesap numarası gibi bilgiler isteyebilmektedir. Ayrıca müşteri hizmetlerine bağlandığınızda anne kızlık soyadının bazı harfleri, doğum yılınız gibi güvenlik bilgileri de tarafınıza sorulacaktır. Ziraat Bankası müşteri hizmetleri direk bağlanma ile ilgili tüm güncel bilgilere bu sayfadan ulaşabilir, ayrıca aşağıda yer alan bağlantılı sayfalara da bakarak güncel bilgileri alabilirsiniz.

Yorumlar (0) Yorum Yap

/