YOUTUBE TRENİ KAÇMADAN YERİNİZİ ALIN!

Mehmet Sait Işık

Mehmet Sait Işık

Girişimcilik/Yazılım/Tiyatro

İçerik sayfamdan hepppinize merhaba!
Youtuber gibi giriş yapmak istedim…
Farkındaysanız son bir kaç yıldır adından sıkça söz ettiren Youtube içerik üreticisi arkadaşlar kazandıkları maddi gelirler ve yüksek takipçi kitlesiyle farklı bir şekilde farklı bir meslek dalı oluşturmuşlar desek yeridir sanırım.
Kimisi için meslek,kimisi için hobi,kimisi için de sadece bir sesleniş platformu olan Youtube treni’ni kaçırmadan girin derim.

Herkes için yer var! Her konu için izleyici var. Sonu gelmeyen bir yol gibi içerikten içeriğe atlatan algoritmasıyla Youtube bize öğrenmek için öğretme şansı da tanıyor. Bir bilgiyi pekiştirmenin en iyi yollarından biri o bilgiyi bir başkasına anlatabilmektir. Youtube ile sadece içerik üreticileri değil eğitimini pekiştirmek için öğretmeye yanaşan bilgi kurtları da hem kendine hem insanlara fayda sağlıyor.
Kamera karşısına çıkma korkusu olanlar içinde çözümler var.
Animasyonlar,ekran görüntüleri sesli sohbetler,dış çekim vlogları.. gibi bir çok farklı şekilde çekim yapıp farklı kitlelere ulaşma şansınız var. 
Hadi şimdi bir konu belirleyin ve senaryonuzu oluşturarak çekmeye başlayın!
NOT:Kurgu için Adobe Premier Pro, Efekt için After Effect gibi yazılımlardan faydalanabilirsiniz. Ücretsiz bir çok yazılımla da işlerinizi çözebilirsiniz.
Kategoriler: Gelişim

Yorumlar (0) Yorum Yap

/